انوار وب: به گزارش منابع آگاه جنبش طالبان پاکستان اعلام کرد که با توجه به درخواست علمای دینی و در پی توقف مذاکرات صلح، شورای مرکزی رهبری طالبان پاکستان پیشنهاد آتش‌بس را می‌پذیرد.  به گزارش منابع آگاه جنبش طالبان پاکستان اعلام کرد که با توجه به درخواست علمای دینی و در پی توقف مذاکرات صلح، […]

انوار وب: به گزارش منابع آگاه جنبش طالبان پاکستان اعلام کرد که با توجه به درخواست علمای دینی و در پی توقف مذاکرات صلح، شورای مرکزی رهبری طالبان پاکستان پیشنهاد آتش‌بس را می‌پذیرد.

 به گزارش منابع آگاه جنبش طالبان پاکستان اعلام کرد که با توجه به درخواست علمای دینی و در پی توقف مذاکرات صلح، شورای مرکزی رهبری طالبان پاکستان پیشنهاد آتش‌بس را می‌پذیرد.
رسانه‌های محلی پاکستان اعلام نمودند که جنبش طالبان پاکستان شنبه 10 اسفند اعلام کرد با توجه به درخواست علما و تصمیم‌گیری شورای مرکزی، طالبان آتش‌بس با دولت پاکستان را پذیرفته‌اند.
این منابع اعلام نمودند که سخنگوی جنبش طالبان پاکستان، “شاهد الله شاهد”، در بیانیه‌ای مدت پایبند بودن به آتش‌بس را یک ماه اعلام کرده است.
روزنامه «دان» چاپ پاکستان گزارش داده، سخنگوی طالبان پاکستان تاکید کرده آتش‌بس یک‌ماهه با تائید امیر جنبش طالبان صورت گرفته است.
منبع: اخبار جهان اسلام.