انوار وب: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که برای شرکت در رقابت انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی فلسطین آماده است. به گزارش پایگاه خبری ورلد بولتن، حماس روز گذشته (یکشنبه) با صدور بیانیه ای ضمن اعلام آمادگی برگزاری و شرکت در انتخابات فلسطین، محمود عباس را به تعلل در اجرای روند قانونی انتخابات […]

انوار وب: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که برای شرکت در رقابت انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی فلسطین آماده است.

به گزارش پایگاه خبری ورلد بولتن، حماس روز گذشته (یکشنبه) با صدور بیانیه ای ضمن اعلام آمادگی برگزاری و شرکت در انتخابات فلسطین، محمود عباس را به تعلل در اجرای روند قانونی انتخابات متهم کرد.

حماس اضافه کرد که عباس در زمینه برگزاری انتخابات جدی نیست چرا که هنوز حکم ریاست جمهوری را برای تعیین تاریخ انتخابات صادر نکرده است.

جنبش حماس همچنین اظهارات عباس مبنی بر لزوم دریافت درخواست کتبی از سوی حماس را برای برگزاری انتخابات محکوم کرد و گفت که این تقاضا صرفا شکاف میان فلسطینیان را عمیق تر می کند و مانع از تحقق توافقنامه های آشتی می شود.

روز شنبه گذشته جیمی کارتر رییس جمهوری سابق آمریکا به نقل از عباس گفت که برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و پارلمانی مستلزم دریافت درخواست کتبی از سوی حماس است.
منبع: ایرنا