انوار وب: معاون سازمان حج و زیارت از اعلام اولویتهای جدید برای اعزام به عمره مفرده خبر داد و گفت: در مرحله اول متقاضیان تا اولویت 350 اعزام می شوند. ناصر خدرنژاد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: براساس برنامه ریزیهای انجام شده زائران از روز 29 آبان ماه می توانند برای ثبت نام به […]

انوار وب: معاون سازمان حج و زیارت از اعلام اولویتهای جدید برای اعزام به عمره مفرده خبر داد و گفت: در مرحله اول متقاضیان تا اولویت 350 اعزام می شوند.

ناصر خدرنژاد در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: براساس برنامه ریزیهای انجام شده زائران از روز 29 آبان ماه می توانند برای ثبت نام به عمره مفرده در کاروانهای مجاز سازمان حج ثبت نام کنند.

وی با اشاره به اینکه متقاضیان 72 ساعت پس از ثبت نام باید برای واریز وجه اقدام کنند، گفت: در غیر اینصورت اعزام این افراد در تاریخی که ثبت نام کرده اند، منتفی خواهد شد.

معاون سازمان حج و زیارت تاکید کرد: در مرحله اول تا اولویت 350 می توانند برای ثبت نام به کاروانها مراجعه کنند و در صورت خالی بودن ظرفیت از اولویتهای بعدی نیز دعوت به ثبت نام به عمل می آید.

خدر نژاد در مورد هزینه های عمره امسال نیز گفت: هنوز قیمت عمره جدید قطعی نشده است اما در هفته آینده قیمت نهایی اعلام عمومی می شود که البته با توجه به افزایش قیمت هتل ها در مدینه منوره، افزایش جزئی در قیمت کاروان های عمره قابل پیش بینی است.

به گفته وی، با برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم اولین گروه از عمره گزاران ایرانی از دهم ماه صفر به سرزمین وحی اعزام شوند.
منبع: مهر