انوار وب: تحت عنوان « ایمان به آزادی» بخش میشیگان شورای روابط اسلامی- آمریکایی در مراسم سالانه هفته جاری خود با تاکید بر چالش های پیش روی مسلمانان بر نقش فعال اقلیت اسلامی در زمینه مبارزه با تبعیض علیه مسلمانان و اسلام هراسی تاکید کرد. به نقل از پایگاه الوطن نوشت: « مهدی حسین» از […]

انوار وب: تحت عنوان « ایمان به آزادی» بخش میشیگان شورای روابط اسلامی- آمریکایی در مراسم سالانه هفته جاری خود با تاکید بر چالش های پیش روی مسلمانان بر نقش فعال اقلیت اسلامی در زمینه مبارزه با تبعیض علیه مسلمانان و اسلام هراسی تاکید کرد.

به نقل از پایگاه الوطن نوشت: « مهدی حسین» از روزنامه نگاران انگلیسی گفت: مسلمانان آمریکایی در سایه پیشرفت های اقتصادی و توسعه ای به راحتی می توانند مشکلات را پشت سر بگذارند، آنان موظف هستند تا از تمام فرصت های موجود برای نشان دادن چهره واقعی اسلام و پاسخ دادن به شبه های رسانه ای موهن استفاده کنند.
« داوود ولید » مدیر اجرایی بخش میشیگان شورای روابط اسلامی آمریکایی گفت: با وجود تمام تلاش ها برای مبارزه با اسلام هراسی، اما تبعیض علیه مسلمانان در مدت اخیر بسیار افزایش یافت.
وی تصریح کرد: افزایش موارد مربوط به اسلام هراسی باعث افزایش تبعیض علیه آنان شده که این مساله به نوبه خود شکایت های مردمی را نیز افزایش داده است.
منبع: جماران