جنگنده های رژیم صهیونیستی در ساعات اولیه بامداد امروز دوشنبه (29 آبان) برای ششمین روز متوالی مناطقی در نوار غزه را هدف قرار دادند که در نتیجه آن شماری از شهروندان فلسطینی به شهادت رسیدند. به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جنگنده های رژیم صهیونیستی صبح امروز دوشنبه (29 آبان) یک خودروی فلسطینی را با […]

جنگنده های رژیم صهیونیستی در ساعات اولیه بامداد امروز دوشنبه (29 آبان) برای ششمین روز متوالی مناطقی در نوار غزه را هدف قرار دادند که در نتیجه آن شماری از شهروندان فلسطینی به شهادت رسیدند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جنگنده های رژیم صهیونیستی صبح امروز دوشنبه (29 آبان) یک خودروی فلسطینی را با 3 سرنشین از یک خانواده هدف قرار دادند که هر 3 سرنشین به شهادت رسیده و اجساد آنان به بیمارستان منتقل شد. این شهدا عبارتند از: تامر ابو بشیر، امین ابو بشیر و صلاح ابو بشیر.
همچنین در حمله جنگنده های صهیونیستی به منطقه “معن” در شرق خان یونس، 2 شهروند فلسطینی به نام های عبدالله ابو خاطر و محمود ابو خاطر به شهادت رسیده و در حمله جنگنده های صهیونیست به بخش غربی خان یونس نیز، انور الاسطل و ابراهیم الاسطل به شهادت رسیده و 2 نفر دیگر از جمله فرزند یکی از همین شهدا زخمی شدند.  بدین گونه شمار قربانیان تجاوزات دشمن صهیونیستی به غزه از روز اول تا به این لحظه به 90 شهید و 720 زخمی افزایش یافت.
از سوی دیگر،  “رام الشندی” کودک فلسطینی در حمله جنگنده های صهیونیستی به منزلش در محله “الزیتون” در شرق نوار غزه به شهادت رسید. همچنین 4 شهروند دیگر از جمله یک کودک، یک جوان و 2 زن به شهادت رسیدند و بیش از 35 تن که بیشتر آنان کودک بودند، زخمی شدند که حال 7 تن از آنان وخیم است.
منابع محلی در نوار غزه نیز تاکید کردند که شهدای محله الزیتون عبارتند از: نسمه حلمی ابو زور (23 ساله)، محمد ایاد ابو زور ( 4 ساله)، عاهد حمدی القطاطی (34 ساله) و عبدالرحمان عطار که در منطقه السلاطین در شمال نوار غزه به شهادت رسید.
در همین حال خبرگزاری فرانسه گزارش داد که گروههای فلسطینی حماس و فتح اعلام کرده اند که تصمیم به کنار گذاشتن اختلافات برای نشان دادن همبستگی در رخدادهای نوار غزه گرفته اند.
این خبرگزاری می افزاید که این خبر را یک مقام بلندپایه فتح در جمع صدها نفر در رام الله اعلام کرده است و مقام هایی از حماس نیز در این تظاهرات حضور داشتند.