انواروب:اسلام سلیمانی، مهاجم تیم ملی فوتبال الجزایر اعلام کرد که این تیم جایزه فیفا در ازای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ را به مردم غزه اهدا خواهد کرد. تیم ملی فوتبال الجزایر در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ موفق شد برای نخستین بار تا مرحله یک هشتم نهایی پیش برود، اما در این مرحله با […]

انواروب:اسلام سلیمانی، مهاجم تیم ملی فوتبال الجزایر اعلام کرد که این تیم جایزه فیفا در ازای حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ را به مردم غزه اهدا خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال الجزایر در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ موفق شد برای نخستین بار تا مرحله یک هشتم نهایی پیش برود، اما در این مرحله با شکست از آلمان از دور رقابت ها حذف شد.

سلیمانی که در باشگاه اسپورتینگ لیسبون پرتغال بازی می کند، در مورد پاداشی که فیفا قرار است به تیم الجزایر در ازای حضور در جام جهانی بدهد، گفت: قرار است این پول را به مردم غزه اهدا کنیم.

تیم الجزایر با بازی زیبایی که در مقابل آلمان به نمایش گذاشت و در نهایت در وقت های اضافه با نتیجه ۲ بر یک از این تیم شکست خورد، توانست محبوبیت بسیاری کسب کند.

تیم الجزایر چهارشنبه به کشورش بازگشت و به گرمی مورد استقبال مردم این کشور قرار گرفت.

بر اساس اعلام فیفا، به هر تیمی که در مرحله گروهی حضور داشته باشد، علاوه بر یک و نیم میلیون دلاری که برای آماده سازی گرفته، ۸ میلیون دلار دیگر به عنوان پاداش پرداخت می شود.

 

منبع: شبکه خبر