انواروب: مسابقات سخنرانی داخلی حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد برگزار شد. در این مسابقات که از ظهر روز دوشنبه 13 دی‌ماه در مسجد جامع خیرآباد آغاز گردید و تا شامگاه روز سه‌شنبه 14 دی ادامه داشت، بیش از پنجاه تن از طلاب انوارالعلوم در رشته‌های سخنرانی به زبان‌های فارسی و عربی ، سرود و مشاعره به […]

انواروب: مسابقات سخنرانی داخلی حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد برگزار شد.

در این مسابقات که از ظهر روز دوشنبه 13 دی‌ماه در مسجد جامع خیرآباد آغاز گردید و تا شامگاه روز سه‌شنبه 14 دی ادامه داشت، بیش از پنجاه تن از طلاب انوارالعلوم در رشته‌های سخنرانی به زبان‌های فارسی و عربی ، سرود و مشاعره به رقابت پرداختند.

 

در اختتامیه این مسابقات که دیشب برگزار گردید، مولوی عبدالرحمان شکوری، استاد حوزه علمیه مظهر التوحید تایباد و یکی از هیئت محترم داوران گفت: من همواره از حوزه علمیه خیرآباد به عنوان خورشیدی در آسمان خراسان و حتی ایران یاد کرده‌ام و در واقع هم، اینگونه است. این، مسئولیت شما را بالا می‌برد.  امروز چشم طیف بزرگی از جامعه به شماست. باید خود را باور کنید و هر چه در توان دارید تلاش نمایید.

وی در فرازی دیگر از سخنانش گفت: بنده واقعا از صحبت‌های شما لذت برده و استفاده کردم. من چند سال قبل که برای داوری مسابقات به خیرآباد آمده بودم با الهام از متن سخنرانی‌های دو تن از طلاب، کتابی به عنوان «تهاجم فرهنگی» نوشتم.

شما باید تصمیم خود را بگیرید که می‌خواهید در آینده چه‌کار کنید، نویسنده شوید؟ مبلغ و سخنران؟ یا … از همین الان باید خود را برای رسیدن به اهدافتان آماده کنید.

در پایان مسابقات از برگزیدگان تجلیل به عمل آمد.

 

اسامی منتخبین این دوره از مسابقات به شرح ذیل است.

 

 

 

مقطع سطح، به زبان فارسی

اول: الیاس یار

دوم: یاسین میردوست

سوم: عبدالله میادادپور

 

مقطع مقدمات، به زبان فارسی

اول: سجاد حیدریان

دوم: عبدالحق یاربی

سوم: محمد یاری

 

مقطع سطح، به زبان عربی

اول: عبدالحمید امیری

دوم: شعبان میرصالحی

سوم: محمد احمدی

 

مقطع مقدمات، به زبان عربی

اول: ایمان صالحی

دوم: ابراهیم شهیر

سوم: محمد الیاس سربوزی

 

مشاعره:

عمران فیروزی و حسین عزیزی

 

سرود:

گروه سرود فتح المبین