انواروب: دولت سعودی با تشکیل کنفرانس دفاع از صحابه  و اهل بیت و همسران پیامبر موافقت کرد.   به گزارش مفکرة الاسلام ، عبدالرحمن سند، رئیس دانشگاه اسلامی مدینه منوره، در مصاحبه ای که روز دوشنبه  با روزنامه الریاض داشت گفت: این دانشگاه در صدد هست تا در سال تحصیلی جاری همایشی با موضوع ( […]

انواروب: دولت سعودی با تشکیل کنفرانس دفاع از صحابه  و اهل بیت و همسران پیامبر موافقت کرد.

 

به گزارش مفکرة الاسلام ، عبدالرحمن سند، رئیس دانشگاه اسلامی مدینه منوره، در مصاحبه ای که روز دوشنبه  با روزنامه الریاض داشت گفت: این دانشگاه در صدد هست تا در سال تحصیلی جاری همایشی با موضوع ( وظایف مسلمانان در قبال پیامبر و محبت با اصحاب و اهل بیت و نشر فضایل آنها ) برگزار نماید.

 

وی بیان داشت: هدف اصلی این همایش دفاع از صحابه و ردّ تمام افتراءات و دروغ هایی ست که بدان ها نسبت داده می شود و همچنین در این همایش پیمانی جهانی- اسلامی در حمایت از حقوق صحابه  و اهل بیت و همسران پیامبر(رضی الله عنهم اجمعین) صورت خواهد گرفت و هرگونه بی حرمتی به آنان محکوم خواهد شد.

 

وی در ادامه افزود: طی این همایش، نشست هایی با محوریت اعتدال و میانه روی صحابه و اهل بیت پیامبر، انسان دوستی آنان و تلاش ها و خدمات دینی ایشان و ردّ و تمامی دروغ ها و شبهاتی که بدان ها نسبت داده شده، برگزار خواهد شد.