انواروب: فراکسیون اهل‌سنت مجلس، دیروز چهارشنبه (28 تیر)، طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور، از وی خواست در کابینه دولت دوازدهم از «نخبگان اهل‌سنت کشور» استفاده کند.   متن کامل نامه فراکسیون اهل‌سنت مجلس به دکتر روحانی که در کانال رسمی دکتر جلیل رحیمی، نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح‌آباد در مجلس شورای اسلامی منتشر […]

انواروب: فراکسیون اهل‌سنت مجلس، دیروز چهارشنبه (28 تیر)، طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور، از وی خواست در کابینه دولت دوازدهم از «نخبگان اهل‌سنت کشور» استفاده کند.

 

متن کامل نامه فراکسیون اهل‌سنت مجلس به دکتر روحانی که در کانال رسمی دکتر جلیل رحیمی، نماینده مردم تربت جام، تایباد، باخرز و صالح‌آباد در مجلس شورای اسلامی منتشر شده است، به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

 

جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

 

با سلام و احترام، همچنان که استحضار دارید جامعه اهل‌سنت کشور و اقوام ایرانی از مدافعان سرسخت و پی‌گیر اصلاحات و دولت تدبیر و امید جنابعالی بوده و هستند و در این دوره علی‌رغم مشکلاتی که وجود داشت مشتاقانه و با احساس مسئولیت بصورت گسترده به پای صندوق‌های رأی آمده تا شعارهای اصلاح‌طلبانه جنابعالی در دولت آینده تحقق پیدا کند و نخبگان اقوام و مذاهب نیز جایگاهی که شایسته آنان است در کابینه و مجموعه مدیریت کشور داشته باشند.

لذا ما نمایندگان اهل‌سنت کشور ضمن تشکر از دیدگاه‌ها و منش جنابعالی در استفاده از توان همه ایرانیان در مدیریت کشور انتظار داریم که در بین وزرای پیشنهادی کابینه دولت دوازدهم نخبگان اهل‌سنت کشور نیز حضور پررنگ داشته باشند. قطعاً استفاده از نیروهای انقلابی و توانمند اهل‌سنت در کابینه باعث تقویت وحدت و همدلی و تحقق شعارهای دولت دوازدهم خواهد شد.

 

با احترام

فراکسیون نمایندگان اهل‌سنت مجلس شورای اسلامی