انوار وب: مسیحیان افراطی در آفریقای مرکزی پس از کشتار وحشیانه مسلمانان، مساجد شهر «بانگوئی» را به مراکز فروش مشروبات الکلی تبدیل کردند.مسیحیان افراطی که مسلمانان را در شهرهای مختلف آفریقای مرکزی به قتل می‌رسانند، در پایتخت این کشور هتک حرمت مقدسات اسلامی را نیز آغاز کرده‌اند. اغلب مساجدی که در حملات مسیحیان آسیب دیده […]

انوار وب: مسیحیان افراطی در آفریقای مرکزی پس از کشتار وحشیانه مسلمانان، مساجد شهر «بانگوئی» را به مراکز فروش مشروبات الکلی تبدیل کردند.
مسیحیان افراطی که مسلمانان را در شهرهای مختلف آفریقای مرکزی به قتل می‌رسانند، در پایتخت این کشور هتک حرمت مقدسات اسلامی را نیز آغاز کرده‌اند.

اغلب مساجدی که در حملات مسیحیان آسیب دیده و ویران شده بودند، در حال حاضر به عنوان مراکز فروش مشروبات الکلی مورد استفاده قرار می‌گیرند و دولت آفریقای مرکزی هیچ اقدامی در این زمینه انجام نمی‌دهد.
پس از آغاز درگیری‌ها در بانگوئی، اغلب مسلمانان مجبور به ترک منازل خود شدند و از جمعیت 150 هزار نفری مسلمانان این شهر تنها هشتصد نفر همچنان در یک محله کوچک و تحت حفاظت نیروهای نظامی فرانسوی به زندگی ادامه می‌دهند.
منبع: ایکنا