دفتر ارجاع و راهنمایی ریاض گزارش داد که ۹۷ فیلیپینی طی یک شب در پایتخت عربستان سعودی به دین اسلام تشرف یافتند.به گزارش انواروب ، دفتر ارجاع و راهنمایی ریاض در گزارشی جدید از شمار تشرف یافتگان به اسلام اعلام کرد که 97 فیلیپینی طی یک شب در ریاض به دین اسلام تشرف یافتند.محمد الدرسی، […]

دفتر ارجاع و راهنمایی ریاض گزارش داد که ۹۷ فیلیپینی طی یک شب در پایتخت عربستان سعودی به دین اسلام تشرف یافتند.
به گزارش انواروب ، دفتر ارجاع و راهنمایی ریاض در گزارشی جدید از شمار تشرف یافتگان به اسلام اعلام کرد که 97 فیلیپینی طی یک شب در ریاض به دین اسلام تشرف یافتند.
محمد الدرسی، رئیس دپارتمان اقلیت مسلمان فیلیپینی این دفتر در ریاض در روزنامه عرب نیوز با تایید این مطلب اظهار داشت فیلیپینی های مسلمان شده در این برنامه پیش از این در دوره های آموزش اسلامی در عربستان سعودی شرکت می کردند.
دفتر «دعوت» در ریاض با شرکت هایی که این فیلیپینی ها در آن استخدام شده اند همکاری داشته است.
وزارت امور اسلامی و مرکز اطلاعات اسلامی عربستان سعودی راه آشنایی با اسلام را برای افراد علاقه مند به زبان های  زنده دنیا گشوده است در این باره کنفرانس هایی برای پاسخ به سئولات نیز برنامه ریزی شده است.
الجزایر نیز آمار چشمگیری را در تشرف خارجی های مسافر به این کشور به دین اسلام ثبت کرده است، در میان تشرف یافتگان بیشتر جوانان با میانگین سنی 23 سال و پائین تر دیده می شود.
منبع: شبستان