انواروب: فرآيند ثبت نام اوليه از دارندگان فيش‌های ثبت‌نامی حج تمتع تا تاريخ ٣١ تيرماه سال ١٣٨٥ از ساعت ٩ صبح امروز آغاز شد. فراخوان و ثبت نام از دارندگان فیش های ثبت نام تا تاریخ 31/4/85 از ساعت 9 صبح امروز (چهارشنبه 23 فرودین 96 )آغاز شد و به مدت 10 روز ادامه دارد. […]

انواروب: فرآيند ثبت نام اوليه از دارندگان فيش‌های ثبت‌نامی حج تمتع تا تاريخ ٣١ تيرماه سال ١٣٨٥ از ساعت ٩ صبح امروز آغاز شد.

فراخوان و ثبت نام از دارندگان فیش های ثبت نام تا تاریخ 31/4/85 از ساعت 9 صبح امروز (چهارشنبه 23 فرودین 96 )آغاز شد و به مدت 10 روز ادامه دارد.

متقاضیان می توانند با همراه داشتن اصل فیش ودیعه گذاری، اصل شناسنامه و کارت ملی به شعب بانک ملی مراجعه و ما به التفاوت را تا سقف 10 میلیون تومان به حساب سازمان حج و زیارت واریز و رسید آن را دریافت کنند.

با شروع ثبت‌نام در کاروان‌های حج (در سطح شهر و شهرستان‌ها)، اولویت با آن دسته از افرادی خواهد بود که در این مرحله اقدام به واریز هزینه اولیه سفر کرده باشند. از این‌رو لازم است تا اولویت‌های فراخوان شده در زمان مقرر نسبت به مراجعه به شعب بانک و انجام مراحل قید شده، اقدام لازم و به موقع را معمول دارند.

ضمناً متقاضیان اعزام به حج تمتع سال جاری باید دارای گذرنامه بین المللی انفرادی معتبر با حداقل اعتبار تا تاریخ  1396/12/05 باشند. در غیر این صورت لازم است تا هر چه زودتر نسبت به دریافت گذرنامه جدید اقدام کنند.
 منبع: باشگاه خبرنگاران جوان