انواروب:مدیر حوزه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: توافق هسته ای با گروه 5+1 موفقیت بزرگ برای دولت تدبیر و امید در کمتر از 100 روز کاری نخست این دولت است.به گزارش ایرنا، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در جمع شماری از مردم در مسجد جامع اهل سنت چابهار با تبریک توافق […]

انواروب:مدیر حوزه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان گفت: توافق هسته ای با گروه 5+1 موفقیت بزرگ برای دولت تدبیر و امید در کمتر از 100 روز کاری نخست این دولت است.
به گزارش ایرنا، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی در جمع شماری از مردم در مسجد جامع اهل سنت چابهار با تبریک توافق هسته ای ایران با گروه 5+1 افزود: توافق تاریخی هسته ای ایران یکی از وعده های دکتر حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان را محقق کرد و امیدوار به تحقق وعده های ایشان در زمینه های دیگرهستیم.
 وی همچنین در دیدار با شماری از جوانان و دانشجویان شهرستان چابهار خطاب به آنان گفت: همواره قرآن را بخوانید زیرا این کتاب الهی سرمنشا اعتدال است. وی با بیان اینکه غرب از نظر علم پیشرفت کرده ولی از نظر اخلاقی هیچ پیشرفتی نکرده است،خاطر نشان کرد: مسلمانان سرمایه و علمی بی پایان بنام قرآن دارند و لازم است دانشجویان تمام تلاش خود را برای کسب علوم دینی و روز دنیا تلاش کنند.
 وی با اشاره به روزهای خوش برای جوانان و دانشجویان تصریح کرد: جوانان و تحصیلکردگان بومی نسبت به آینده امیدوار باشند، دولت تدبیر و امید در صدد تحقق خواسته های جوانان و تحصیلکردگان بومی است.