انوار وب: به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس اینترنشنال، رسانه های خبری محلی اعلام کردند که یورش ارتش رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به طلاب و اساتید علوم دینی در داخل صحن های مسجد الاقصی، به درگیری میان دو طرف منجر شد. این منابع افزودند: در این درگیری ها سربازان رژیم صهیونیستی با باتوم، شلیک گلوله و […]

انوار وب: به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس اینترنشنال، رسانه های خبری محلی اعلام کردند که یورش ارتش رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان به طلاب و اساتید علوم دینی در داخل صحن های مسجد الاقصی، به درگیری میان دو طرف منجر شد.

این منابع افزودند: در این درگیری ها سربازان رژیم صهیونیستی با باتوم، شلیک گلوله و گاز اشک آور به فلسطینیان حمله کردند که بر اثر آن 20 فلسطینی زخمی و دچار حالت خفگی شدند.
درآستانه جشن های عید پسح یهودیان که از فردا شروع می شود، ارتش رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از ورود فلسطینیان به مسجد الاقصی، موانع و دیوارهایی را در اطراف این مسجد برپا کرده اند.
صهیونیست ها در راستای سیاست تغییر هویت اسلامی قدس شریف، برای تقسیم زمانی ومکانی مسجد الاقصی از طریق نفوذ به این مسجد و برپایی مراسم دینی خود در آن تلاش می کنند.
منبع: پویش