انوار وب: ایاد بن‌امین مدنی 11 دی‌ماه جایگزین اکمل‌الدین احسان اوغلو، دبیرکل سازمان همکاری اسلامی می‌شود.به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «الاهرام»، سازمان همکاری اسلامی، ایاد امین مدنی را به مدت 5 سال به عنوان دبیرکل سازمان همکاری اسلامی جایگزین اکمل‌الدین احسان اوغلو کرده است و وی اول ژانویه سال 2014 […]

انوار وب: ایاد بن‌امین مدنی 11 دی‌ماه جایگزین اکمل‌الدین احسان اوغلو، دبیرکل سازمان همکاری اسلامی می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «الاهرام»، سازمان همکاری اسلامی، ایاد امین مدنی را به مدت 5 سال به عنوان دبیرکل سازمان همکاری اسلامی جایگزین اکمل‌الدین احسان اوغلو کرده است و وی اول ژانویه سال 2014 میلادی(11 دی) به این سمت منصوب می‌شود.
اتاق بازرگانی و صنایع جده و اتاق اسلامی بازرگانی، صنایع و کشاورزی دیروز(سوم دی) مراسمی به پاسداشت فعالیت‌های احسان اوغلو در سازمان همکاری اسلامی در جده برگزار کرد که در آن شخصیت‌های سیاسی و اقتصادی و گروهی از سفیران و سرکنسولگران کشورهای اسلامی حضور یافتند.
احسان اوغلو در این مراسم گفت: سازمان همکاری اسلامی فعالیت‌هایی همچون کاهش میزان فقر را به‌منظور تقویت سرمایه‌گذاری بین کشورهای عضو و فراهم‌کردن فرصت همکاری بین این کشورها انجام داده است.
رئیس شورای اداری اتاق بازرگانی و صنایع جده نیز اظهار کرد: این مناسبت، مراسم تودیع و معارفه نیست، بلکه به پاسداشت فعالیت‌های احسان اوغلو برگزار شده است.
صالح بن‌عبدالله کامل اوغلو در ادامه افزود: ایاد بن‌امین مدنی، بهترین جانشین برای احسان اوغلو و اندیشمندی نوآور در جهان اسلام است و من امیدوارم که در این سمت موفق باشد.