انوار وب: سایت «طب نبوی» به‌ مدیریت حیدر رحمان‌پور راه‌ اندازی شد. به‌ گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی اصلاح، سایت طب نبوی به‌ مدیریت حیدر رحمانپور متولد ۱۳۴۵ لیسانس زبان و ادبیات عرب پژوهشگر طب نبوی، مشاور تغذیه‌ی قرآنی دارای گواهینامه‌ی طب سنتی و کارور گیاهان دارویی و عضو مؤسسه‌ی تحقیقات حجامت ایران راه‌اندازی شد.  درباب معرفی […]

انوار وب: سایت «طب نبوی» به‌ مدیریت حیدر رحمان‌پور راه‌ اندازی شد.
به‌ گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی اصلاح، سایت طب نبوی به‌ مدیریت حیدر رحمانپور متولد ۱۳۴۵ لیسانس زبان و ادبیات عرب پژوهشگر طب نبوی، مشاور تغذیه‌ی قرآنی دارای گواهینامه‌ی طب سنتی و کارور گیاهان دارویی و عضو مؤسسه‌ی تحقیقات حجامت ایران راه‌اندازی شد.
 درباب معرفی سایت طبّ نبوی آمده است: این سایت آمده است تا با دیدی کلی نگر در احیای آموزه‌های قرآن و سنت در زمینه‌ی پیشگیری و درمان سهیم باشد. سایت طب نبوی تلاش متواضعی است تا گوشه‌هایی از اعجاز قرآن و سنت (طب اسلامی) در زمینه‌ی تأمین سلامتی را به پویندگان راه سلامتی نشان دهد.
سایت طب نبوی راهنمایی است برای کسانی که می‌خواهند در طول زندگی دچار بیماریهای مختلف نشوند و آنانکه می‌خواهند از نظر روحی و جسمی سالم بمانند. سایت طب نبوی آمده تا شاید با یک آیه یا حدیثی یا سخن حکیمی یا… ناامیدی را امیدوار یا مرهمی بر جراحتی باشد یا در بسته‌ای را باز کند.
سایت طب نبوی آمده تا دریچه‌ای باز کند به سوی طبیعت تا با تماشای منظر دلگشا طبیعت، با آن مأنوس شده، غم دل را فراموش کرده و گره از ابرو بگشایند. سایت طب نبوی تلاشی است جهت عرضه‌ی محصولات طبیعی و گیاهان دارویی و داروهای گیاهی مطمئن و آشنا ساختن افراد با غذاهای سالم و طبیعی از طریق فروشگاه سایت. زیرا زیر بنای سلامتی تغذیه‌ی سالم است.
سایت طب نبوی اقدامی است جهت گسترش و فرهنگ‌سازی استفاده عموم از مواد و غذاهای طبیعی و گیاهان دارویی در پیشگیری و درمان بیماری‌ها. سایت طب نبوی فرصتی است جهت همکاری صاحبان قلم و فرهیختگان تا با ارسال پیشنهادات و انتقادات سازنده و مطالب مفید در این جهاد صحی مشارکت نمایند و موجب پربار شدن سایت و خدمات بیشتر به هموطنان گردد.
مدیریت سایت از مخاطبان علاقه‌مند درخواست نموده‌ تا جهت تحقق اهداف سایت با آن همکاری و مشارکت عملی نمایند.
نشانی سایت: http://tebenabavi.ir/