انوار وب: مسلمانان انگلیس پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، شبکه تلویزیونی مخصوص مسلمانان را راه اندازی می کنند. مسلمانان انگلیس در آستانه ماه مبارک رمضان در حال برنامه ریزی برای افتتاح شبکه تلویزیونی مسلمانان هستند تا از این طریق غیرمسلمانان را با دین اسلام و آداب و رسوم مسلمانان آشنا نمایند.بریتیش مسلم تی‌وی(British […]

انوار وب: مسلمانان انگلیس پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، شبکه تلویزیونی مخصوص مسلمانان را راه اندازی می کنند.

مسلمانان انگلیس در آستانه ماه مبارک رمضان در حال برنامه ریزی برای افتتاح شبکه تلویزیونی مسلمانان هستند تا از این طریق غیرمسلمانان را با دین اسلام و آداب و رسوم مسلمانان آشنا نمایند.
بریتیش مسلم تی‌وی(British Muslim TV) نام تازه‌ترین شبکه تلویزیونی اسلامی است که از ابتدای ماه مبارک رمضان پخش برنامه‌های خود را با موضوعات مختلف دینی آغاز خواهد کرد.

وسیم اختر، مدیر روابط عمومی این شبکه تلویزیونی، با بیان این‌که برنامه‌های «بریتیش مسلم تی‌وی» متفاوت از دیگر شبکه‌ها خواهد بود، گفت: در این شبکه، صاحبان دیدگاه‌های مختلف اجازه حضور و بیان نظراتشان را خواهند داشت و همه گروه‌های اسلامی خواهند توانست از خود و اعتقاداتشان سخن بگویند.
این شبکه تلویزیونی با استفاده از هنرمندان و شخصیت های برجسته مسلمان، واقعیت زندگی مسلمانان در انگستان را به نمایش می گذارد.
برنامه های این شبکه شامل سرگرمی، برنامه های آموزشی، چشم انداز و برنامه هایی برای مخاطبان جوان خواهد بود و شیوه زندگی مسلمانان را در جامعه غرب نشان خواهد داد.
منبع: تقریب