براساس اعلام وزارت امور زندانی های فلسطینی در سال ۲۰۱۲، رژیم صهیونیستی ۹۰۰ کودک فلسطینی را ربوده است. به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزارت امور زندانیان فلسطین اعلام کرد: در سال 2012، رژیم صهیونیستی 900 کودک فلسطینی را ربوده است، که نسبت به سال 2011 این آمار برابر با شمار 700 […]

براساس اعلام وزارت امور زندانی های فلسطینی در سال ۲۰۱۲، رژیم صهیونیستی ۹۰۰ کودک فلسطینی را ربوده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از خبرگزاری فرانسه، وزارت امور زندانیان فلسطین اعلام کرد: در سال 2012، رژیم صهیونیستی 900 کودک فلسطینی را ربوده است، که نسبت به سال 2011 این آمار برابر با شمار 700 کودک افزایش یافته است.

در این باره وضعیت کودکان دستگیر شده که مورد بازجویی قرار گرفته و زندانی شده اند در وضعیت بسیار وحشتناک گزارش شده است.
در این باره وزارت زندانیان فلسطینی سال 2012 را به عنوان یکی از سالهایی توصیف کرد که تخطی سربازان رژیم صهیونیستی از قوانین حقوق بشر در مورد کودکان به اوج خود رسیده است.
در این گزارش آمده است، بعد از حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه و عضویت فلسطین به عنوان ناظر در سازمان ملل حمله سربازان صهیونیستی به کودکان فلسطینی چند برابر شده است.
براساس این گزارش، 95 درصد کودکان ربوده شده مورد ضرب و شتم و کتک قرار گرفته اند. اکثر این کودکان از خانه های پدری شان ربوده شده اند در حالی که عمده این آدم ربایی ها در نیمه شب و در نهایت خشونت صورت گرفته است. و در این حملات سربازان صهیونیستی به والدینی که تلاش می کردند کودکانشان را نجات دهند، حمله ور می شدند و بعد از بستن چشم کودکان آنها را با خود می بردند.
در مجموع 7 هزار و 500 کودک فلسطینی که 975 تن از آنها کمتر از 15 سال دارند از سال 2000 تا کنون از سوی رژیم صهیونیستی ربوده و زندانی شده اند.