انوار وب: از آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه تا به امروز تعداد شهدای فلسطینی به ۳۰۷ نفر رسید که در بین آنها ۷۲ کودک، ۲۴ زن و ۱۸ فرد سالخورده به چشم می‌خورد. همچنین ۲۲۶۸ نفر زخمی شدند که ۶۵۷ نفر از آنها کودک ،۴۰۸ تن زن و ۹۸ نفر نیز سالخورده‌اند. 20 شهروند […]

انوار وب: از آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه تا به امروز تعداد شهدای فلسطینی به ۳۰۷ نفر رسید که در بین آنها ۷۲ کودک، ۲۴ زن و ۱۸ فرد سالخورده به چشم می‌خورد. همچنین ۲۲۶۸ نفر زخمی شدند که ۶۵۷ نفر از آنها کودک ،۴۰۸ تن زن و ۹۸ نفر نیز سالخورده‌اند.

20 شهروند فلسطینی جمعه شب در مناطق مختلف نوار غزه به شهادت رسیدند تا با احتساب آنها شمار شهدای فلسطینی از آغاز عملیات زمینی ارتش رژیم اسرائیل از پنجشنبه شب تاکنون به 57 نفر افزایش یابد.

جنگنده های ارتش رژیم اسرائیل با حمله به منطقه شرق شهر رفح نیز سه عضو یک خانواده را شهید و سه نفر دیگر از آنها را زخمی کردند.

پنج عضو یک خانواده فلسطینی بخشی از این شهدا هستند که در جریان اصابت گلوله توپخانه ارتش رژیم اسرائیل به خانه آنها در منطقه بیت حانون در شمال نوار غزه به شهادت رسیدند.

دو محله الشجاعیه و التفاح شهر غزه نیز دیشب هدف گلوله باران توپخانه ای رژیم اسرائیل قرار گرفت که چهار نفر شهید و 10 نفر دیگر زخمی شدند. دو برادر کودک 7 و 4 ساله از جمله شهدای حمله توپخانه ای ارتش رژیم اسرائیل به محله الشجاعیه بودند.

یک کودک دوساله به نام رزق احمد الحایک و یک کودک 13 ساله به نام سارة محمد بستان از دیگر شهدای فلسطینی حملات ارتش رژیم اسرائیل بودند.
منبع: تابناک