انوار وب:  یک گروه پیشرو اسلامی در کانادا در حال تدوین لایحه ای حقوقی علیه نخست وزیر کانادا و سخنگوی وی هستند. نخست وزیر کانادا این گروه اسلامی را به دست داشتن درعملیات های تروریستی و همدستی با فرقه های افراطی متهم کرده است و از عذرخواهی نیز امتناع نموده است. به گزارش پایگاه خبری […]

انوار وب:  یک گروه پیشرو اسلامی در کانادا در حال تدوین لایحه ای حقوقی علیه نخست وزیر کانادا و سخنگوی وی هستند. نخست وزیر کانادا این گروه اسلامی را به دست داشتن درعملیات های تروریستی و همدستی با فرقه های افراطی متهم کرده است و از عذرخواهی نیز امتناع نموده است.

به گزارش پایگاه خبری onislam، شورای ملی مسلمانان کانادا قصد دارد از استفان هارپر نخست وزیر افراطی کانادا -به خاطر ارتباط دادن این گروه اسلامی به شبکه ها و گروه های اسلامی دیگر مانند حماس که دولت کانادا آنها را تروریستی می داند- شکایت نماید.

احسان گاردی مدیر اجرایی شورای ملی مسلمانان کانادا گفته است این گروه قصددارد علیه آقای هارپر و جیسون مک دونالد سخنگوی وی لایحه ای تقدیم دادگاه کند چرا که آنها اتهاماتی به این شورا وارد کرده اند که باید پاسخ آنها را بدهند. ژانویه گذشته، شورای ملی مسلمانان کانادا از یک خاخام یهودی که سخنان ضد اسلامی وی مشهور است انتقاد کرده و همچنین اقدام نخست وزیر کانادا را نیز به خاطر همراه کردن وی درسفر به خاورمیانه را نکوهش کرده بود. به نظر می رسد دولت افراطی کانادا که سیاست های ضد اسلامی اش همواره معروف بوده، به این بهانه قصد انتقام گیری از این گروه اسلامی و دیگر مسلمانان این کشور را دارد.
منبع: شفقنا