به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از راشاتودی،سازمان هلال احمر فلسطین از کشته شدن دو نوجوان دیگر فلسطینی 13 ساله و 18 ساله در بیت اللحم و طولکرم خبر داد.   در عین حال،تایمز آو اسراییل گزارش داد که سومین فلسطینی هم در بحبوحه درگیری ها در بیت حانون در نزدیکی بیت المقدس کشته شد. […]

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از راشاتودی،سازمان هلال احمر فلسطین از کشته شدن دو نوجوان دیگر فلسطینی 13 ساله و 18 ساله در بیت اللحم و طولکرم خبر داد.

 

در عین حال،تایمز آو اسراییل گزارش داد که سومین فلسطینی هم در بحبوحه درگیری ها در بیت حانون در نزدیکی بیت المقدس کشته شد.

عبدالرحمان عبیدالله،نوجوان فلسطینی 13 ساله ای است که به دلیل اصابت گلوله نظامیان صهیونیست به قلبش،جان باخت.

یکی از منابع آگاه در بیمارستان «بیت الحم» در این باره به رویترز گفت:این پسر فلسطینی در اردوگاه آوارگان زندگی می کرد و در درگیری با نیروهای دفاعی رژیم صهیونیستی جان خود را از دست داد.

همچنین 456 فلسطینی در 24 ساعت گذشته در سرزمین های اشغالی زخمی شده اند.

منابع آگاه اعلام کردند که نوجوان 18 ساله فلسطینی یکی از پرتاب کننگان سنگ بوده که نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستور بدترین مجازات یعنی مرگ را برای آنها صادر کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز به حمله شمار زیادی از فلسطینیان به نیروهایش با پرتاب سنگ اشاره کرد و مدعی شد این نیروها در ابتدا در مقابل این جوانان و نوجوانان از گاز اشک آور استفاده کرده اند و سپس با شلیک گلوله به آنها پاسخ داده اند.

روز گذشته بنیامین نتانیاهو اعلام کرد فلسطین هایی که به شهرک‌نشینان اسرائیلی حمله کنند، کشته خواهند شد.او با ادعای اینکه فلسطینی ها تروریست هستند گفت که اسراییل جنگ تمام عیاری را علیه تروریسم فلسطینی به راه خواهد انداخت.

گفتنی است، نظامیان رژیم صهیونیستی روز دوشنبه در پی تظاهرات فلسطینیان که با پرتاب سنگ و آتش زدن لاستیک در خیابانهای بیت لحم و دیگر نقاط بیت المقدس همراه بود، با شلیک گلوله و با استفاده از خودروهای زرهی به سرکوب آنان پرداخته و دو نوجوان را به شهادت رساندند و شماری را زخمی کردند.