انوار وب:  نشریه دیلی میل چاپ انگلیس اخیرا عده ای از مسلمانان لندنی را متهم کرده بود، با تشکیل یک گروه گانگستری در صدد حملات تروریستی در این شهر هستند. حالا و پس از اینکه مشخص شده این اتهام دروغ بوده است دیلی میرور از مسلمانان انگلیس عذرخواهی کرده است.  به گزارش onislam، دیلی میل […]

انوار وب:  نشریه دیلی میل چاپ انگلیس اخیرا عده ای از مسلمانان لندنی را متهم کرده بود، با تشکیل یک گروه گانگستری در صدد حملات تروریستی در این شهر هستند. حالا و پس از اینکه مشخص شده این اتهام دروغ بوده است دیلی میرور از مسلمانان انگلیس عذرخواهی کرده است.

 به گزارش onislam، دیلی میل در نامه عذرخواهی خود از مسلمانان عنوان کرده است که قصد نداشته به دین اسلام اهانت کند. این نشریه انگلیسی چندی پیش یک گزارش چاپ کرده بود که در آن از تشکیل یک گروه تبهکار از جوانان مسلمان در لندن خبر داده بود که به چند ماشین وزارت کشور و یک ماشین ناشناس حمله کرده بودند. دیلی میل این جوانان مسلمان را به حمله به ون های مهاجرتی وزارت کشور انگلیس و همچنین حمله به ماموران امنیتی با تخم مرغ متهم کرده بود.

پس از شکایت عده ای از مسلمانان از دیلی میل، این نشریه اعتراف کرد که هیچ مدرک مستندی از دخالت جوانان مسلمان در این حملات وجود ندارد.

منبع: اخبار جهان اسلام