انوار وب: استاندار خراسان رضوی گفت: قطعأ فرماندارانی که کار برایشان عادی شده است، مشکلات جسمی دارند و یا ناهماهنگی‌هایی در کارشان باشد تغییر می‌کنند. علیرضا رشیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان با بیان اینکه تغییر فرمانداران بدین معنی که از چرخه خدمت کنار گذاشته ‌شوند نیست، افزود: این تصور که […]

انوار وب: استاندار خراسان رضوی گفت: قطعأ فرماندارانی که کار برایشان عادی شده است، مشکلات جسمی دارند و یا ناهماهنگی‌هایی در کارشان باشد تغییر می‌کنند.

علیرضا رشیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه خراسان با بیان اینکه تغییر فرمانداران بدین معنی که از چرخه خدمت کنار گذاشته ‌شوند نیست، افزود: این تصور که دولتی برود و با آمدن دولت جدید باید تغییراتی صورت گیرد اشتباه است بلکه از تمام کسانی که توان و ظرفیت کار داشته باشند استفاده می‌شود.

وی، جابه‌جایی‌ها را به معنای ورود یک ظرفیت و توانمندیهای جدید برای سرعت بخشیدن به کارهای در حال انجام دانست و خاطرنشان کرد: از تمامی فرماندارن ارزشیابی لازم صورت گرفته و قطعأ در روزهای آینده جابه‌جایی‌هایی در بین فرمانداران استان صورت خواهد گرفت.

وی از کاشمر به عنوان شهری زنده و پویا در استان خراسان یاد کرد و گفت: براساس توانمندیها و ظرفیتهایی که وجود دارد پروژه‌های بالای 80 درصد پیشرفت فیزیکی را در این شهرستان در سال جاری به اتمام می‌رسانیم.

استاندار خراسان رضوی در خصوص پروژه‌هایی که از پیشرفت کمتری برخوردارند، گفت: در این خصوص از مشارکت بخش خصوصی استفاده می‌کنیم.
منبع: ایسنا