انوار وب: رئیس سازمان حج و زیارت از قول مساعد وزیر حج عربستان مبنی بر حل مشکل صدور روادید زائران ایرانی عمره تا هفته آینده خبر داد. سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت که هم اکنون در عربستان به سر می برد، در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران با اشاره به روند مذاکرات برای رفع […]

انوار وب: رئیس سازمان حج و زیارت از قول مساعد وزیر حج عربستان مبنی بر حل مشکل صدور روادید زائران ایرانی عمره تا هفته آینده خبر داد.

سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت که هم اکنون در عربستان به سر می برد، در گفت‌وگو با  باشگاه خبرنگاران با اشاره به روند مذاکرات برای رفع مشکل صدور روادید زائران ایرانی اظهار کرد: در ملاقاتی که با وزیر حج عربستان و معاونین وی صورت گرفت، وزیر حج عربستان نگرانی خود را از شرایط به وجود آمده اعلام کرد.

وی در ادامه افزود: همچنین توضیحاتی در خصوص اقدامات اخیر وزارت امورخارجه کشورمان برای رفع مشکل کمبود نیروی انسانی سفارت عربستان در تهران و صدور روادید مورد نیاز آنان داده شد.
 
اوحدی فضای مذاکرات با مسئولین عربستانی را مثبت و صمیمی ارزیابی کرد و تاکید کرد: وزیر حج عربستان هفته آینده برای پیگیری موضوع از نزدیک عازم ایران است.
 
رئیس سازمان حج و زیارت در پایان از قول مساعد وزیر حج عربستان مبنی بر حل مشکل صدور روادید زائران ایرانی عمره تا هفته آینده خبر داد و گفت: بر اساس اظهارات وزیر حج عربستان، وی تمام تلاش خود را رفع مشکل به وجود آمده و بازگشتن روند صدور روادید زائران به روال عادی خواهد کرد.
منبع: تابناک