انوار وب: رئیس سازمان حج و زیارت از کاهش قیمت عمره نسبت به سال قبل خبر داد و گفت: ثبت‌نام دارندگان اولویت‌های یک تا 300 عمره مفرده از چهارشنبه آغاز می‌شود.
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن سعید اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت، یک‌شنبه سوم آذر ماه طی نشستی خبری با اصحاب رسانه از آغاز ثبت‌نام دارندگان فیش‌های عمره مفرده که دارای اولویت یک تا 300 هستند خبر داد و گفت: از روز چهارشنبه ششم آذر ماه اطلاعیه ثبت‌نام در جراید‌کثیرالانتشار منتشر می‌شود.
وی افزود: روز چهارشنبه ثبت‌نام عمره مفرده در 18 استان، روز پنج‌شنبه در 10 استان و روز جمعه در استان‌های تهران، قم، قزوین و البرز آغاز خواهد شد.
اوحدی از کاهش قیمت عمره مفرده نیز خبر داد و گفت: با توجه به صرفه‌جویی‌های صورت گرفته، هماهنگی خوب سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری که موجب اجاره زودتر از موعد هتل‌ها در عربستان شد، کاهش دو روزه عمره مفرده، نه تنها افزایش سال گذشته قیمت عمره از بین رفته بلکه 11 تا 15 درصد نیز قیمت عمره سال جاری کاهش یافته است.
رئیس سازمان حج و زیارت قیمت عمره سال جاری با توجه به وجود 18 گروه قیمتی را در کمترین میزان یک میلیون و 700 هزار تومان و در بیشترین میزان دو میلیون و 800 هزار تومان اعلام کرد.
وی از افزایش 60 تا 63 درصدی ظرفیت اعزام عمره خبر داد و گفت: قبلاً اعلام کرده بودیم که عمره 50 درصد افزایش سهمیه داشته است اما با توجه به هماهنگی خوب سازمان و بعثه توانستیم این افزایش را به حدود 60 تا 63 درصد برسانیم و بر این اساس در سال جاری حدود 850 هزار ایرانی راهی عمره می‌‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.