انوار وب:  سید علی فضل الله از علمای لبنانی توهین به صحابه پیامبر اکرم(ص) و مقدسات و نمادهای اسلامی را محکوم و بر لزوم مقابله با این اقدامات تاکید کرد.به گزارش خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام و المسلمین سید علی فضل الله در سخنانی در مقر بعثه موسسه فضل الله در شهر مکه مکرمه، اظهار داشت: […]

انوار وب:
 سید علی فضل الله از علمای لبنانی توهین به صحابه پیامبر اکرم(ص) و مقدسات و نمادهای اسلامی را محکوم و بر لزوم مقابله با این اقدامات تاکید کرد.
به گزارش خبرگزاری تقریب، حجت الاسلام و المسلمین سید علی فضل الله در سخنانی در مقر بعثه موسسه فضل الله در شهر مکه مکرمه، اظهار داشت: آن چه در جهان اسلام از ناآرامی ها و هرج و مرج ها رخ می دهد لزوم این مسئله را به اثبات می رساند که بیش از پیش به توحید صف و یکپارچگی نیازمندیم.
وی با بیان این که تفرقه بزرگترین خطری است که جامعه اسلامی را تهدید می کند، افزود: باید با هر گونه نماد تفرقه مقابله کرد و از در افتادن در فتنه مذهبی که وحدت مسلمانان را تهدید می کند، درامان بود.
سید علی فضل الله با اشاره به اقدام ضد تقریبی اخیر در جهان اسلام و توهین به مقدسات اهل سنت، بیان داشت: همه مسلمانان باید به مقدسات تاریخی اسلام احترام کرده و از هر گونه توهین به ان پرهیز کنند.
وی با محکوم کردن این اقدام تاکید کرد: این اقدام از سوی دستگاههایی ساماندهی شده که تنها هدف آن ایجاد اختلاف بین مسلمانان شیعه و سنی است.
گفتنی است اخیرا در برخی سایت ها، ویدئوهایی از فردی به نام “ثائر الدراجی” منتشر شده است که در آن با بر زبان راندن کلمات توهین آمیز؛ به اصحاب پیامبر (ص) ناسزا می گوید و عده ای نیز وی را همراهی می کنند.