به گزارش انواروب مولانا غلام احمد علی بایی طی بیانیه ای مردم همیشه آگاه و در صحنه ایران اسلامی را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن فراخواند. در این بیانیه آمده است:     بسمه تعالی 22بهمن‌ماه روز جشن انقلاب مردم ایران و روز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است. امسال در حالی به […]

به گزارش انواروب مولانا غلام احمد علی بایی طی بیانیه ای مردم همیشه آگاه و در صحنه ایران اسلامی را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن فراخواند.

در این بیانیه آمده است:

 

 

بسمه تعالی

22بهمن‌ماه روز جشن انقلاب مردم ایران و روز استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است.

امسال در حالی به استقبال سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می رویم که نقشه‌های شوم دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی، کیان وحدت و انسجام جامعه اسلامی‌مان‌ را نشانه گرفته و بر آن است تا وحدت و اتحادمان را با چالش مواجه کند؛ اما مردم همیشه آگاه و در صحنه ایران اسلامی ضمن شناسایی تهدیدات دشمنان، شناخت لحظه‌ها و اقدام به موقع ، بار دیگر دشمن را با ناکامی در اجرایی‌کردن توطئه‌های شوم خود مواجه می‌سازد.

مدیریت و مدرسين حوزه علميه انوارالعلوم خيرآباد ـ تايباد از تمامي هموطنان عزيز مي‌خواهند همچون سالهای گذشته، اتحاد ملی را به نمایش گذاشته و راهپيمايي اين روز فرخنده را هر چه با شكوهتر برگزار نمايند.

 

 

مديريت حوزه علميه انوارالعلوم خيرآباد ـ تايباد

مولوي غلام احمد عليبايي