مدیریت و اساتید انوارالعلوم خیرآباد با صدور بیانیه‌ای توهین به یاران و همسر باوفای رسول مهربانی را که توسط یک مداح هتاک و متعصب در شبکه پنج صورت گرفت، محکوم کردند. مدیریت و اساتید انوارالعلوم خیرآباد با صدور بیانیه‌ای توهین به یاران و همسر باوفای رسول مهربانی را که توسط یک مداح هتاک و متعصب […]

مدیریت و اساتید انوارالعلوم خیرآباد با صدور بیانیه‌ای توهین به یاران و همسر باوفای رسول مهربانی را که توسط یک مداح هتاک و متعصب در شبکه پنج صورت گرفت، محکوم کردند.

مدیریت و اساتید انوارالعلوم خیرآباد با صدور بیانیه‌ای توهین به یاران و همسر باوفای رسول مهربانی را که توسط یک مداح هتاک و متعصب در شبکه پنج صورت گرفت، محکوم کردند.
متن بیانیه به شرح ذیل است:??

بسمه تعالی
توهین به مقدسات در هر زمان و مکان امری مذموم و قبیح است، و در شرائط حساس کنونی که منطقه از خشونت‌های فرقه‌ای و مذهبی رنج می‌برد و باز از رسانه ملی کشوری اسلامی مذموم‌تر و قبیح‌تر.
متاسفانه بار دیگر در ماه مبارک رمضان و از رسانه ملی که با هزینه بیت المال اداره می‌شود، شاهد توهین به ساحت خلفای راشدین و امّ‌المؤمنین‌ عائشة صدّیقة  – رضی الله عنهم اجمعین – توسط یک مداح نادان بودیم.
در حالی که مقام معظم رهبری بارها به صراحت توهین به مقدّسات اهل سنّت را خط قرمز نظام اعلام نموده و فرموده‌اند: «اهانت به نمادهای برادران اهل سنّت از جمله اتّهام‌زنی به همسر پیامبر اسلام حرام است»، ولی رسانه ملی که قبل از همه باید پایبند منویات رهبر انقلاب باشد این خطوط قرمز را به راحتی زیر پا می‌نهد.
مدیریت و اساتید حوزه علمیه‌انوارالعلوم خیرآباد ـ تایباد ضمن اعلان انزجار از این رفتارهای وحدت شکن، توهین به مقدسات اهل‌سنت را از سوی هرکس و از هر تریبونی شدیداً محکوم می‌کند و خواستار اتّخاذ ساز و کار قانونی از طرف مراجع ذیربط به ویژه مقام معظم رهبری، قوای مقنّنه و قضائیه برای پیشگیری از تکرار دوباره‌ی چنین موضوعاتی می‌باشد.