انواروب: مدیر انتشارات علامه ندوی، بامداد امروز جمعه 13 شهریور 1394 در بیمارستان امام حسین تهران جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.   به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سنی آن‌لاین، “اویس بادپا” که از بیماری تالاسمی رنج می برد، بامداد جمعه 13 شهریور 1394 (20 ذی‌القعده 1436) در سن 34 سالگی در بیمارستان امام حسین تهران درگذشت. […]

انواروب: مدیر انتشارات علامه ندوی، بامداد امروز جمعه 13 شهریور 1394 در بیمارستان امام حسین تهران جان به جان‌آفرین تسلیم کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سنی آن‌لاین، “اویس بادپا” که از بیماری تالاسمی رنج می برد، بامداد جمعه 13 شهریور 1394 (20 ذی‌القعده 1436) در سن 34 سالگی در بیمارستان امام حسین تهران درگذشت.

اویس بادپا، فرزند مولانا مفتی محمدقاسم قاسمی، رئیس دارالافتای دارالعلوم زاهدان و استاد حدیث این مرکز بزرگ علمی اهل‌سنت ایران، با وجود ابتلا به بیماری تالاسمی، از جوانان فعال، بانشاط و باهمت زاهدان بود که در زمینه‌های مختلف فرهنگی فعالیت داشت.

آقای بادپا علاوه بر مدیریت انتشارات علامه ندوی، در زمینه نویسندگی نیز صاحب استعداد بود، چنان‌که از وی چندین ترجمه به‌جا مانده است. وی همچنین از نخستین کسانی‌ بود که فروشگاه اینترنتی کتاب را در استان سیستان‌وبلوچستان راه‌‌اندازی کرد.

مدیریت، اساتید و طلاب حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد ـ تایباد با ارسال پیام‌ تسلیتی، همدردی خود را با مفتی محمد قاسم ـ حفظه  الله ـ و دیگر بازماندگان آن مرحوم ابراز داشته‌اند.

 

 

 

متن پیام تسلیت به شرح ذیل است:

 

جناب استاد مفتی محمد قاسم قاسمی «حفظه الله تعالی»

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته است كـه بهار فرحناك زندگی را خزانی ماتمزده بـه انتظار بنشیند و این ، بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفراخنای بی كران هـستی و یگانه راز جـاودانگی اوسـت.

درگذشت فرزند، چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست.

تحمل سوگ فقدان فرزند دلبندتان مرحوم اویس بادپا، صبر الهی را می طلبد.  بی شک فعالیت‌های خستگی ناپذیر آن مرحوم در راستای نشر فرهنگ دینی و اسلامی، توشه‌ای شایسته برای وی در سرای باقی و جوار حق تعالی است.

لذا مدیریت و اساتید حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد ـ تایباد مصیبت وارده را به جنابعالی؛ همه بستگان و ارادتمندان، تسلیت و تعزیت می گوییم و از خداوند متعال برای همه بازماندگان، صبر و اجر نیکو و برای آن مرحوم ، رحمت و مغفرت بی کران الهی را مسئلت می نماییم.

 

 مدیریت و اساتید انوارالعلوم