مولانا عبدالمجید رجبعلی‌زاده، مدير حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد ـ تایباد با صدور بیانیه‌ای، ترور «مولانا عادل خان» مدیر «جامعه فاروقیه کراچی پاکستان» را محکوم کرد.   ? به گزارش انوراوب، متن بیانیه ایشان به شرح ذیل است:   بسم الله الرحمن الرحیم   إنّالله و إنّاإليه راجعون خبر ترور شخصیت‌ها و اندیشمندان بزرگ دینی که […]

مولانا عبدالمجید رجبعلی‌زاده، مدير حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد ـ تایباد با صدور بیانیه‌ای، ترور «مولانا عادل خان» مدیر «جامعه فاروقیه کراچی پاکستان» را محکوم کرد.

 

? به گزارش انوراوب، متن بیانیه ایشان به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

إنّالله و إنّاإليه راجعون

خبر ترور شخصیت‌ها و اندیشمندان بزرگ دینی که هر ازچندگاهی به گوش می‌رسد، قلب و روح هر انسان آزاده‌ای را نارحت و غمگین می‌کند. قطعاً شهادت این عزیزان خسارات جبران‌ناپذیری بر پیکر جامعه اسلامی وارد می‌کند.

ترور حضرت مولانا دکتر عادل‌خان، فرزند برومند شیخ‌الحدیث مولانا سلیم‌الله خان رحمهماالله و مدیر «جامعه فاروقیه کراچی»، که توسط افراد شرور و از خدا بی‌خبر ترور شده و به درجه‌ی رفیع شهادت نائل آمد، بسیار ناگوار و تکان دهنده بود که جهان اسلام را در غم و‌اندوه فرو برد.

اینجانب این عمل تروریستیِ ناجوانمردانه و بزدلانه را به شدت محکوم کرده، این ضایعه عظیم را به بازماندگان، شاگردان و ارادتمندان آن شهید مظلوم تسلیت عرض می‌نمایم و علوّ درجات و مغفرت الهی را برای آن شهید مظلوم خواستارم.

شناسایی و مجازات عاملان این عمل تروریسی، حداقل انتظار ملت مسلمان از مسئولین پاکستانی است.

 

(مولوی) عبدالمجید رجبعلی‌زاده

مدیر حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآباد ـ تایباد

۲1 مهرماه ۱۳۹۹