پلیس رِیم صهیونیستی “ناجح بکیرات” را به شرط نزدیک نشدن به مسجدالاقصی آزاد کرد.به گزارش تقریب پلیس رِیم صهیونیستی “ناجح بکیرات” مدیر مسجدالاقصی را شب گذشته سه شنبه 28 شهریور ماه پس از دو روز بازداشت آزاد کرد. “فادی القواسمی” وکیل بکیرات در این باره تصریح کرد: دادگاه رژیم صهیونیستی  که روز گذشته سه شنبه […]

پلیس رِیم صهیونیستی “ناجح بکیرات” را به شرط نزدیک نشدن به مسجدالاقصی آزاد کرد.
به گزارش تقریب پلیس رِیم صهیونیستی “ناجح بکیرات” مدیر مسجدالاقصی را شب گذشته سه شنبه 28 شهریور ماه پس از دو روز بازداشت آزاد کرد.

“فادی القواسمی” وکیل بکیرات در این باره تصریح کرد: دادگاه رژیم صهیونیستی  که روز گذشته سه شنبه به منظور بررسی اتهام‌های بکیرات تشکیل شده بود حکم به ازادی وی داد  ،به شرط  اینکه  وی  نزدیک مسجد الاقصی نشود .
بر اساس این حکم، بکیرات از وارد شدن به دفتر مدیریت اوقاف که در پنج کیلومتری مسجدالاقصی قرار دارد و وارد شدن به مسجدی که 30 سال مدیریت آن را بر عهده داشته است و 300 کارمند در آن مشغول به کار هستند، منع می‌شود.
گفتنی است، ناجح بکیرات روز یکشنبه 26 شهریور ماه به اتهام نقض حکم جبهه داخلی اسرائیل علیه او، مبنی بر ممنوعیت نزدیک شدن وی به مسجدالاقصی، در نزدیکی منزل خود دستگیر و به بازداشتگاه “المسکوبیه” منتقل شد.