انوار وب: دفتر شورای روابط اسلامی آمریکا در ماساچوست از برگزاری «روز مسلمان» برای نخستین بار در این ایالت ،در روز پنج شنبه ۱۲ نوامبر(۲۱ آبان) خبر داد. به نقل از سایت رسمی شورای روابط اسلامی آمریکا،این مراسم در محل مجلس نمایندگان ایالت ماساچوست در بوستون برگزار می شود. مراسم «روز مسلمان» به رای دهندگان […]

انوار وب: دفتر شورای روابط اسلامی آمریکا در ماساچوست از برگزاری «روز مسلمان» برای نخستین بار در این ایالت ،در روز پنج شنبه ۱۲ نوامبر(۲۱ آبان) خبر داد.

به نقل از سایت رسمی شورای روابط اسلامی آمریکا،این مراسم در محل مجلس نمایندگان ایالت ماساچوست در بوستون برگزار می شود.

مراسم «روز مسلمان» به رای دهندگان مسلمان این امکان را می دهد تا قانونگذاران ایالتی و حامیان اهمیت قانونگذاری برای مسلمانان و همه آمریکایی ها را ملاقات کنند.

در این مراسم که از 10 صبح روز 12 نوامبر آغاز می شود و تا 2 بعد از ظهر ادامه خواهد داشت اصحاب رسانه حضور فعال خواهند داشت.

در طول این شرکت‌کنندگان به چند گروه تقسیم می‌شوند و با نمایندگان و سناتورهای ایالت دیدار و در مورد وضعیت و مسائل پیش‌روی مسلمانان گفت‌وگو خواهند کرد.

این مراسم که میزبانی آن را «مارجوری دکر» نماینده ایالتی ماساچوست بر عهده دارد به همت شورای روابط اسلامی آمریکا در ماساچوست و اتحادیه عدالت مسلمانان برگزار می شود.

گفتنی است، در این نشست همچنین اولویت های جامعه اسلامی در آمریکا با شرکت کنندگان و نمایندگان ایالتی در میان گذاشته می شود.
منبع: شبستان