انوار وب:  تعدادی از جوانان فلسطینی درصدد برآمدند تا دامنه این درگیری را به نزدیکی مناطق تماس با اشغالگران صهیونیست گسترش دهند، ولی سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین مانع از رسیدن این جوانان به این مناطق شدند. تعدادی از شهرک نشینان صهیونیست به ایمن ابوارمیله از محله الثوری واقع در بخش قدیمی شهر قدس […]

انوار وب:  تعدادی از جوانان فلسطینی درصدد برآمدند تا دامنه این درگیری را به نزدیکی مناطق تماس با اشغالگران صهیونیست گسترش دهند، ولی سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین مانع از رسیدن این جوانان به این مناطق شدند.

تعدادی از شهرک نشینان صهیونیست به ایمن ابوارمیله از محله الثوری واقع در بخش قدیمی شهر قدس اشغالی حمله کردند.  

درگیری های شدیدی میان جوانان فلسطینی ساکن قدس و نیروهای ارتش عبری در منطقه عین اللوز شهرک سلوان، محله الطور شهر قدس رخ داد؛ به نحوی که جوانان فلسطینی با پرتاب سنگ و کوکتل مولوتوف سربازان اسرائیلی را هدف حمله قرار دادند.
 
عناصر این سرویس ها همچنین جوانان فلسطینی را از رسیدن به مقبره حضرت یوسف (ع) منع کردند و به سوی آنان گلوله های گاز اشک آور پرتاب کردند که در پی این جنایت مومن کعبی و یک جوان ناشناس دیگر آسیب دیدند.    
 
تعدادی از جوانان خشمگین نیز لاستیک های خودروهای فلسطینی را در نزدیکی پست بازرسی حواره واقع در جنوب نابلس به آتش کشیدند.  

گروهی از جوانان فلسطینی در مناطق تماس با اشغالگران صهیونیست در هر یک از رام الله و قلقیلیا و طولکرم درگیر شدند.  

در ورودی غربی شهر طولکرم واقع در شمال کرانه باختری، درگیری هایی میان فلسطینیان و نیروهای ارتش عبری صورت گرفت که در جریان آن سه جوان زخمی شدند.  

این جوانان همچنین تلاش کردند تا وارد کارخانه اسرائیلی جیشوری شوند، ولی ماموران تشکیلات رام الله مانع از این کار شدند.
منبع: مرکز اطلاع رسانی فلسطین