مولانا عبدالحمید طی پیامی حمله تروریستی به مسجد امام علی در شهرک «القدیح» واقع در استان القطیف عربستان را به شدت محکوم کردند. در این حمله که روز جمعه (یک خرداد) رخ داد، ده‌ها تن از نمازگزاران شهید و زخمی شدند.     متن پیام ایشان که توسط پایگاه اطلاع رسانی “سنی آنلاین” منتشر گردیده، […]

مولانا عبدالحمید طی پیامی حمله تروریستی به مسجد امام علی در شهرک «القدیح» واقع در استان القطیف عربستان را به شدت محکوم کردند. در این حمله که روز جمعه (یک خرداد) رخ داد، ده‌ها تن از نمازگزاران شهید و زخمی شدند.

 

 

متن پیام ایشان که توسط پایگاه اطلاع رسانی “سنی آنلاین” منتشر گردیده، بدین شرح است:

 

بسم‌ الله‌ الرحمن الرحیم

عوامل تندرو و افراطی که همواره به دنبال ایجاد تفرقه و اختلافات مذهبی و فرقه‌‌ای بین مسلمانان هستند، منافع خود را در برافروختن آتش جنگ و درگیری بین مذاهب اسلامی می‌بینند.

همین عوامل تفرقه‌افکن این‌بار اقدام به انفجار یکی از مساجد برادران شیعه در عربستان نمودند. این درحالی‌ست که حمله به اماکن مذهبی هیچ توجیه شرعی، عرفی و عقلی ندارد و در شریعت اسلام مردود است.

بنده این حمله تروریستی را با شدت تمام محکوم می‌کنم و برای شهدای این حادثه رفع درجات و برای خانواده‌های آنان صبر و اجر فراوان را از بارگاه الهی مسئلت دارم.

 

(مولوی) عبدالحمید

امام جمعه اهل‌سنت زاهدان