مولانا عبدالمجید رجبعلی‌زاده:موضع شورای هم‌اندیشی اهل‌سنت و شخصِ شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید – حفظه الله – موضع ماست و از آن حمایت می‌کنیم انواروب: مولانا عبدالمجید رجبعلی‌زاده، مدیر حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآبادِ تایباد در گفتگو با انواروب، با دفاع از تصمیم «شورای هم‌اندیشی اهل‌سنت» و شخص شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید – حفظه الله – در […]

مولانا عبدالمجید رجبعلی‌زاده:
موضع شورای هم‌اندیشی اهل‌سنت و شخصِ شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید – حفظه الله – موضع ماست و از آن حمایت می‌کنیم

انواروب: مولانا عبدالمجید رجبعلی‌زاده، مدیر حوزه علمیه انوارالعلوم خیرآبادِ تایباد در گفتگو با انواروب، با دفاع از تصمیم «شورای هم‌اندیشی اهل‌سنت» و شخص شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید – حفظه الله – در حمایت از آیت الله رئیسی در انتخابات سیزدهمین دورهٔ ریاست‌جمهوری کشور فرمودند: «از آنجا که تصمیم شورای هم‌اندیشی اهل‌سنت و در راس ایشان حضرت شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید- حفظه‌الله – تصمیمی از روی آگاهی و خِرد جمعی‌ست، ما از این تصمیم حمایت می‌کنیم.
ایشان افزودند: حضرت شیخ الاسلام همواره صدای رسای جامعه اهل سنت بوده‌اند و از حقوق ایشان، خیرخواهانه، دلسوزانه، شجاعانه و خالصانه دفاع کرده‌اند؛ ما تصمیم اخیر ایشان را تصمیمی از روی دلسوزی و آگاهی می‌دانیم و با قاطعیت از این تصمیم دفاع می‌کنیم.
? مولانا رجبعلی‌زاده در پایان از جامعۀ اهل‌سنت خواستند با اعتماد به دلسوزان و خیرخواهان خود، راه را بر کسانی که قصد انشقاق در صفوف مستحکم‌شان دارند، ببندند.