انواروب: کمپین نصب بیلبورد با هدف افزایش آگاهی‌ها در مورد اسلام به منطقه خلیج سانفرانسیسکو در ایالت «کالیفرنیا»ی آمریکا رسید. به نقل از پایگاه خبری «CBS San Francisco»، این کمپین با عنوان «محمد(ص) کیست» از سوی مسلمانان آمریکا راه‌اندازی شد تا به افسانه‌ها در مورد اسلام پایان دهد. این کمپین از سوی اداره اسلامی شمال […]

انواروب: کمپین نصب بیلبورد با هدف افزایش آگاهی‌ها در مورد اسلام به منطقه خلیج سانفرانسیسکو در ایالت «کالیفرنیا»ی آمریکا رسید.

به نقل از پایگاه خبری «CBS San Francisco»، این کمپین با عنوان «محمد(ص) کیست» از سوی مسلمانان آمریکا راه‌اندازی شد تا به افسانه‌ها در مورد اسلام پایان دهد.

این کمپین از سوی اداره اسلامی شمال آمریکا که یک سازمان اسلامی واقع در شهر نیویورک است، راه‌اندازی شد.

8 بیلبورد در منطقه خلیج سانفرانسیسکو بالا برده شد که پیام‌هایی مانند «حضرت محمد(ص) به صلح، عدالت اجتماعی و حقوق زنان اعتقاد داشت» و «حضرت محمد(ص) همواره عشق را آموزش می‌داد نه نفرت را؛ صلح را و نه خشونت را» بر روی آن‌ها نوشته شده است.

این بیلبوردها از عابران و رانندگانی که از کنار آن می‌گذرند می‌خواهد تا با مراجعه به سایت این کمپین اطلاعات بیشتری در مورد دین اسلام پیدا کنند.
بیلبوردهای منطقه خلیج سانفرانسیسکو در شهرهای اوکلند، سانفرانسیسکو، سن خوزه، استاکتون، کاسترو ولی و سانتا کرالا نصب شده‌اند.

همچنین لس‌آنجلس و دیگر شهرهای مهم آمریکا نیز به زودی میزبان این بیلبوردها خواهند شد.
این کمپین که پس از حوادث تروریستی در پاریس راه‌اندازی شد و سعی دارد تا سیمای حقیقی اسلام را معرفی کند و به تصورات نادرست در مورد پیامبر اسلام پاسخ دهد.

مسئولان راه‌اندازی کمپین از افزایش تماس‌‌هایی که با آنان برای شناخت بیشتر اسلام گرفته می‌شود، خبر می‌دهند.
منبع: ایکنا