دومین نمایشگاه بین‌المللی جهان اسلام، در شهر پاریس پایتخت فرانسه، برگزار خواهد شد. به گزارش تقریب این نمایشگاه با عنوان”اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ” از ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه سال جاری به همت اتحادیه سازمان‌های اسلامی فرانسه برگزار می شود.برگزاری نشست‌های مختلف با حضور علمای برجسته فرانسه و دیگر كشورهای اروپایی و اسلامی، پخش فیلم با […]

دومین نمایشگاه بین‌المللی جهان اسلام، در شهر پاریس پایتخت فرانسه، برگزار خواهد شد.

به گزارش تقریب این نمایشگاه با عنوان”اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ” از ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه سال جاری به همت اتحادیه سازمان‌های اسلامی فرانسه برگزار می شود.
برگزاری نشست‌های مختلف با حضور علمای برجسته فرانسه و دیگر كشورهای اروپایی و اسلامی، پخش فیلم با مضامین اسلامی، نمایشگاه كتاب‌های اسلامی و عكس‌هایی از اماكن مقدس، مسابقات حفظ و قرائت قرآن ویژه نوجوانان و جوانان از برنامه‌های مهم این گردهمایی بزرگ به شمار می‌رود.
برگزاركنندگان این گردهمایی بین‌المللی از تمامی شهروندان مسلمان و غیرمسلمان كشورهای اروپایی دعوت كرده‌اند تا در این نمایشگاه حضور پیدا كنند و با شركت در نشست‌ها و سخنرانی‌ها از حقیقت آفرینش بر اساس آیات الهی آگاه شوند.
گفتنی است نخستین دوره نمایشگاه بین‌المللی جهان اسلام، آذرماه سال گذشته با موضوع “حضرت محمد(ص)؛ رحمتی برای جهانیان” در مركز نمایشگاهی “پارك بورژه” پاریس برگزار شد.