انوار وب:  ده‎ها سرباز زن اسرائیلی با ورود به مسجد الاقصی حریم قبله اول مسلمانان را حتک حرمت کردند.به گزارش رسا، بیش از 80 نظامی زن رژیم صهیونیستی روز گذشته تحت حمایت شدید نیروهای پلیس و عناصر یگان ویژه این رژیم از سمت باب المغاربه وارد مسجد مبارک الاقصی شدند.این سربازان صهیونیست با ورود به […]

انوار وب:  ده‎ها سرباز زن اسرائیلی با ورود به مسجد الاقصی حریم قبله اول مسلمانان را حتک حرمت کردند.
به گزارش رسا، بیش از 80 نظامی زن رژیم صهیونیستی روز گذشته تحت حمایت شدید نیروهای پلیس و عناصر یگان ویژه این رژیم از سمت باب المغاربه وارد مسجد مبارک الاقصی شدند.
این سربازان صهیونیست با ورود به مسجدالاقصی در محوطه های مختلف آن از جمله مصلای مروانی در دسته های مختلف اقدام به قدم زنی کردند. بر اساس این گزارش تعرض دسته جمعی نظامیان زن رژیم صهیونیستی در چارچوب اردوهای آموزشی و نظامی این رژیم در شهر قدس اشغالی انجام می گیرد.
در پی این خبر، بنیاد اوقاف و میراث فرهنگی الاقصی بار دیگر از تمامی فلسطینیان خواست در مسجد مبارک الاقصی حضوری گسترده و دائمی داشته باشند.
این بنیاد تاکید کرد که این بهترین راه دفاع از این مسجد مبارک در مقابل یورش ها و تعرضات مکرر و روزمره شهرک نشینان و گروهک های تندرو یهودی و مقابله با طرح های شوم دشمن صهیونیستی برای تقسیم زمانی و مکانی آن میان مسلمانان و یهودیان است.