انواروب: حزب بهارتیا جنتای نرندرا مودی، صدر اعظم هند اعلام کرد که این حزب به هندوها، سیک‌ها، بودایی‌ها، جین‌ها و مسیحیان تابعیت خواهد داد. حزب بهارتیا جنتای نرندرا مودی، صدر اعظم هند که یک حزب ملی گرای هندو است، سه شنبه اول اکتبر گفت که این حزب به هندوها، سیک‌ها، بودایی‌ها، جین‌ها و مسیحیان تابعیت […]

انواروب: حزب بهارتیا جنتای نرندرا مودی، صدر اعظم هند اعلام کرد که این حزب به هندوها، سیک‌ها، بودایی‌ها، جین‌ها و مسیحیان تابعیت خواهد داد.

حزب بهارتیا جنتای نرندرا مودی، صدر اعظم هند که یک حزب ملی گرای هندو است، سه شنبه اول اکتبر گفت که این حزب به هندوها، سیک‌ها، بودایی‌ها، جین‌ها و مسیحیان تابعیت خواهد داد.

بر مبنای گزارش ها تعدیل قانون مهاجرت در مجلس سنای هند متوقف شده است. بر اساس این تعدیل، حکومت هند به مهاجرین غیرمسلمان از افغانستان، بنگلادش و پاکستان که حد اقل شش سال را در هند سپری کرده باشند، تابعیت می‌دهد.

نیویارک تایمز ماه گذشته گزارش داد که بیش از چهار میلیون نفر که اکثریت شان مسلمان اند ممکن از سوی حکومت هند مهاجرین خارجی شناسایی شوند.

به گزارش نیویورک تایمز، موضوع مهاجرین خارجی در ایالت آسام آغاز شد؛ جاییکه مقامات ایالتی تلاش دارند کمپ های نظارتی جدید را ایجاد کنند.

بر اساس گزارش فرانس پرس، نام حد اقل دو میلیون نفر در ایالت آسام درج فهرست دریافت تابعیت نیست که برای تصویب به پارلمان هند فرستاده شده است.