انوار وب: پس از هفت سال تلاش و کار مستمر مسجد «السلام» در شهر «راک هیل» کارولینای جنوبی آمریکا برای مسلمانان و نیز غیرمسلمانان افتتاح شد.به گزارش شفقنا، مسجد «السلام» به همت مرکز اسلامی کارولینای جنوبی افتتاح شد و با گشودن درهای خود به روی مسلمانان و همچنین غیرمسلمانان زمینه‌ای را فراهم آورده است تا […]

انوار وب: پس از هفت سال تلاش و کار مستمر مسجد «السلام» در شهر «راک هیل» کارولینای جنوبی آمریکا برای مسلمانان و نیز غیرمسلمانان افتتاح شد.
به گزارش شفقنا، مسجد «السلام» به همت مرکز اسلامی کارولینای جنوبی افتتاح شد و با گشودن درهای خود به روی مسلمانان و همچنین غیرمسلمانان زمینه‌ای را فراهم آورده است تا مردم از نزدیک با اسلام و مسلمانان آشنا شوند.
مسئولان این مسجد امیدوارند که پیروان ادیان مختلف با حضور در این مسجد و مرکز اسلامی، ضمن بازدید از این اماکن به شناخت عمیق‌تری از اسلام دست یابند.
مسئولان مسجد السلام اعلام کرده‌اند که هر کس که بخواهد، می‌تواند در مراسم‌ها و نمازهای این مسجد شرکت کند.
آنان همچنین مردم را به پرسیدن سؤال‌های خود در مورد اسلام برای افزایش آگاهی‌ها در مورد این دین و پیروان آن ترغیب می‌کنند.
از زمان آغاز برنامه درهای گشوده مسجد السلام، عده زیادی از شهروندان شهر «راک‌هیل» کالیفرنیا از جمله مقامات محلی در این مسجد حضور پیدا کرده‌اند.
«سندرا اوبوروکومو» (Sandra Oborokumo)، عضو شورای شهر راک‌هیل ضمن شرکت در مراسم روز جمعه این مسجد اعلام کرد: شرکت در این مراسم تجربه جالبی بود و از بازشدن این مسجد بسیار خوشحال هستیم.