انوار وب: منابع امنیتی و پزشکی مصر اعلام کردند: در پی تیراندازی روز جمعه درجریان درگیری میان هواداران محمد مرسی رییس جمهوری برکنارشده مصر و مخالفان وی در شهر سوئز واقع در شرق قاهره، یک پسربچه ۱۰ ساله که در نزدیکی محل درگیری در حال حرکت بود، به قتل رسید.به گزارش رویترز، شاهدان عینی گفتند، […]

 انوار وب: منابع امنیتی و پزشکی مصر اعلام کردند: در پی تیراندازی روز جمعه درجریان درگیری میان هواداران محمد مرسی رییس جمهوری برکنارشده مصر و مخالفان وی در شهر سوئز واقع در شرق قاهره، یک پسربچه ۱۰ ساله که در نزدیکی محل درگیری در حال حرکت بود، به قتل رسید.
به گزارش رویترز، شاهدان عینی گفتند، حدود ۵۰۰ تن از هواداران مرسی روز جمعه در منطقه “اول السور” در شهر سوئز تجمع کرده و شعارهایی علیه ارتش و پلیس سر دادند.
در این بین درگیرهایی با مخالفان مرسی رخ داد که با پرتاب سنگ و تبادل آتش همراه بود.
منابع امنیتی و پزشکی اعلام کردند که سمیر الجمل در حالی که به همراه مادرش درنزدیکی محل درگیری حرکت می کرد از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفت و بلافاصله جان باخت.
این منابع افزودند که به مادر این کودک آسیبی نرسیده است.
برخی از ساکنان سوئز گفته اند، اعضای جماعت اخوان المسلمین نیروهای امنییتی را به استفاده از گلوله های واقعی برای متفرق کردن معترضین متهم کرده اند. ولی پلیس گفته است که تیراندازی از سوی نیروهای امنیتی نبوده بلکه از سوی مخالفین هواداران مرسی صورت گرفته است.