انواروب : در سومین نشست مجلس دهم شورای اسلامی که صبح امروز سه‌شنبه (11 خرداد) در بهارستان برگزار شد، یکی از نمایندگان اهل‌سنت به هیئت رییسه دایم مجلس راه یافت. دکتر محمدقسیم عثمانی، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از ناظران هیأت رئیسه انتخاب شد. در دومین نشست مجلس دهم محمدقسیم […]

انواروب : در سومین نشست مجلس دهم شورای اسلامی که صبح امروز سه‌شنبه (11 خرداد) در بهارستان برگزار شد، یکی از نمایندگان اهل‌سنت به هیئت رییسه دایم مجلس راه یافت.

دکتر محمدقسیم عثمانی، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی به عنوان یکی از ناظران هیأت رئیسه انتخاب شد.
در دومین نشست مجلس دهم محمدقسیم عثمانی و عبدالکریم حسین‌زاده، دو نماینده اهل‌سنت مجلس به هیئت رئیسه موقت راه‌یافته بودند که در نشست امروز مجلس شورای اسلامی و در رقابت‌های تعیین هیئت رئیسه دایم، حسین‌زاده از راهیابی به هیأت رئیسه دائم بازماند و دکتر عثمانی در مقام خود ابقا شد.

دکتر محمدقسیم عثمانی متولد سال ۱۳۴۸ در روستاي “داشبند” از توابع شهرستان بوکان در استان آذربایجان غربی است. وی علاوه بر مجلس دهم، دوره‌های هشتم و نهم نیز نمایندگی مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی را بر عهده داشته است.
دکتر عثمانی دارای مدرک دکترای رشته‌ی حسابداری است که مسئولیت‌هایی از قبیل: عضو كميسيون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شوراى اسلامى، عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، عضو انجمن حسابداران خبره كشور، عضو انجمن مديران صنايع كشور و عضو كانون نخبگان كشور را در کارنامه خود دارد.