انوار وب: مؤسسه «السنة» در شهر «لاهه» هلند، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، به برگزاری‌ کلاس‌های آشنایی با اسلام در مدارس این کشور اقدام می‌کند. به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «صدی البلد»، مؤسسه «السنه» شهر لاهه هلند از روز جمعه، 18 مهرماه، کلاس‌هایی در زمینه آشنایی با اسلام برای علاقه‌مندان برگزار می‌کند. مطالب این […]

انوار وب: مؤسسه «السنة» در شهر «لاهه» هلند، همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، به برگزاری‌ کلاس‌های آشنایی با اسلام در مدارس این کشور اقدام می‌کند.

به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی «صدی البلد»، مؤسسه «السنه» شهر لاهه هلند از روز جمعه، 18 مهرماه، کلاس‌هایی در زمینه آشنایی با اسلام برای علاقه‌مندان برگزار می‌کند.

مطالب این کلاس‌‌ها برگرفته از منابع معتبر اسلامی است و برای افرادی ارائه خواهد شد که در پی کسب اطلاعات بیشتر درباره تعالیم دین اسلام هستند.
مؤسسه «السنه» شهر لاهه هلند اعلام کرد: شرکت در کلاس‌های آشنایی با اسلام، برای تمامی برادران و خواهران بالای 13 سال آزاد است.

یادآور می‌شود که مطالب آموزشی شامل موضوعاتی چون ارکان و اصول اسلام، ارکان ایمان، دعاها و .. بوده و روزهای جمعه هر هفته ساعت 16 به وقت محلی در مدارس ارائه می‌شود.
منبع: ایکنا