انوار وب: نمایشگاه سیره نبوی که در قالب سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی در «جاکارتا»، پایتخت این کشور برگزار شده، استقبال شهروندان اندونزیایی را در پی داشته است. به نقل از روزنامه «الریاض» چاپ عربستان، این نمایشگاه در غرفه عربستان نمایشگاه کتاب جاکارتا برگزار شده و در آن تابلوهایی با موضوع سیره نبوی به زبان […]

انوار وب: نمایشگاه سیره نبوی که در قالب سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی در «جاکارتا»، پایتخت این کشور برگزار شده، استقبال شهروندان اندونزیایی را در پی داشته است.

به نقل از روزنامه «الریاض» چاپ عربستان، این نمایشگاه در غرفه عربستان نمایشگاه کتاب جاکارتا برگزار شده و در آن تابلوهایی با موضوع سیره نبوی به زبان اندونزیایی در معرض دید عموم قرار گرفته است.

این نمایشگاه با استقبال کم‌نظیر شهروندان اندونزیایی مواجه شده و آنان با بازدید از آثار عرضه‌شده در آن با سیره نبوی آشنا می‌شوند.
آثار موجود در این نمایشگاه شامل تابلوها و مجسمه‌هایی است که در آن سیره نبوی طبق روایات صحیح و معتبر اسلامی به زبان اندونزیایی تشریح شده است.

ترجمه قرآن به زبان‌های زنده دنیا و کتب اسلامی نیز در غرفه عربستان نمایشگاه کتاب جاکارتا عرضه شده است و در این غرفه قرآن و کتب اسلامی در بین بازدیدکنندگان توزیع می‌شود.
سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب اندونزی از نهم آبان در جاکارتا آغاز شده است و تا 18 آبان ادامه دارد.
منبع: ایکنا