بر اساس آمارها و ارقام جدید از آغاز این تجاوز تا روز گذشته یک هزار و 620 نظامی صهیونیست زخمی شده اند . انواروب: روزنامه صهیونیستی ˈهاآرتص ˈ در گزارشی در خصوص تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه نوشت: از زمان آغاز نبرد غزه تاکنون یک هزار و 620 نظامی اسرائیلی زخمی شده اند […]

بر اساس آمارها و ارقام جدید از آغاز این تجاوز تا روز گذشته یک هزار و 620 نظامی صهیونیست زخمی شده اند .

انواروب: روزنامه صهیونیستی ˈهاآرتص ˈ در گزارشی در خصوص تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به نوار غزه نوشت: از زمان آغاز نبرد غزه تاکنون یک هزار و 620 نظامی اسرائیلی زخمی شده اند .

 

به گزارش پایگاه خبری ˈ فلسطین الیوم ˈ بر اساس آمارها و ارقام جدید از آغاز این تجاوز تا روز گذشته یک هزار و 620 نظامی صهیونیست زخمی شده اند .

فلسطین الیوم نوشت : این ارقام تا جمعه گذشته یک هزار و 357 نظامی بوده و از روز سه شنبه تا امروز نیز آتش بس اعلام شده بود و طی این مدت درگیری ای گزارش نشده است .

هاآرتص اذعان کرد : طی این مدت 64 سرباز و چهار غیر نظامی اسراییلی کشته شده اند اما شمار کشته های اسراییل در حمله سال 2008 میلادی به نوار غزه 10 سرباز و سه غیر نظامی بوده است و این در حالی است که نیروهای مقاومت شمار کشته های این رژیم را بیش از 160 نظامی اعلام کرده اند .

نیروهای مقاومت در پاسخ به حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه دو هزار و 648 موشک و راکت به سوی فلسطین اشغالی شلیک کردند .

ارتش رژیم صهیونیستی 82 هزار و 201 سرباز احتیاط را برای این تجاوز فراخواند اما بر اساس اطلاعات موجود این رژیم نزدیک به 30 هزار نفر از آنان را ترخیص کرده است.

فلسطین الیوم افزود : این رژیم طی این مدت چهار هزار و 762 حمله هوایی به نوار غزه داشته است .

اسرائیل باردیگر حملات به غزه را از سرگرفت

ارتش رژیم صهیونیستی با رد درخواست فلسطینیان برای لغو کامل محاصره نوار غزه، امروز ( جمعه) باردیگر تهاجم هوایی و توپخانه ای به مناطق مختلف این منطقه فلسطینی را از سرگرفت.

به گزارش منابع خبری از غزه، بر اثر این حملات که در پایان مهلت آتش بس 3 روزه آغاز شده است، انفجارهای شدیدی در شهر غزه و دیگر شهرهای این سرزمین فلسطینی بوقوع پیوست.

به گزارش ایرنا، در تهاجم ارتش رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی نوار غزه و درمیان سکوت مجامع بین المللی که از یک ماه پیش آغاز شده است، تاکنون حدود 2 هزار فلسطینی شهید و ده ها هزار نفر دیگر زخمی و آواره شدند.