انواروب: فعالان ضد اسلامی خواستار تعطیلی همه مدارس اسلامی در سیدنی شدند. فعالان افراطی ضد اسلامی در استرالیا خواستار تعطیلی همه مدارس اسلامی در سیدنی شد. آنها در گفتگو با دیلی تلگراف گفتند که دولت های غربی مانند استرالیا اقدامات کافی برای مقابله با افراط گرایی اسلامی انجام نداده اند و به همین دلیل است […]

انواروب: فعالان ضد اسلامی خواستار تعطیلی همه مدارس اسلامی در سیدنی شدند.

فعالان افراطی ضد اسلامی در استرالیا خواستار تعطیلی همه مدارس اسلامی در سیدنی شد.

آنها در گفتگو با دیلی تلگراف گفتند که دولت های غربی مانند استرالیا اقدامات کافی برای مقابله با افراط گرایی اسلامی انجام نداده اند و به همین دلیل است که رای دهندگان به سوی احزاب پوپولیست مانند حزب راست گرای «یک ملت» متعلق به «پولین هانسون» متمایل شده اند دولت استرالیا چندان متفاوت از دیگر دولت های لیبرال نیست،این دولت فقط مایل است که عادلانه رفتار کند اما هنگام عمل مشکلات موجود را مورد بی توجهی قرار می دهد.

آنها می گویند:این دولت ها باید توهین به شعور مردم را به گفتن اینکه اسلام دین صلح است،متوقف کنند و خواستار تعطیلی مدارس اسلامی شدند و گفتند:این مدارس اغلب کلاس های خلاقانه مانند هنر و موسیقی برگزار نمی کنند و درس هایی از قرآن را جایگزین حقایق علمی می کنند و تاکید کردند که مدارس اسلامی در یک جامعه لیبرال نباید اجازه فعالیت داشته باشند.(!)
منبع: شبستان