انواروب: نصب بیلبوردی ضداسلامی با مطالب اهانت‌آمیز به ساحت حضرت رسول(ص) سبب خشم و اعتراض مسلمانان شهر «ایندیاناپلیس» در آمریکا شده است. به نقل از پایگاه خبری «WND»، رهبران مسلمان شهر ایندیاناپلیس در ایالت ایندیانا افرادی را که مسئول نصب این بیلبورد هستند، به چالش کشیده‌اند تا خود را نشان دهند.آنان از عاملان نصب این […]

انواروب: نصب بیلبوردی ضداسلامی با مطالب اهانت‌آمیز به ساحت حضرت رسول(ص) سبب خشم و اعتراض مسلمانان شهر «ایندیاناپلیس» در آمریکا شده است.

به نقل از پایگاه خبری «WND»، رهبران مسلمان شهر ایندیاناپلیس در ایالت ایندیانا افرادی را که مسئول نصب این بیلبورد هستند، به چالش کشیده‌اند تا خود را نشان دهند.
آنان از عاملان نصب این بیلبورد خواسته‌اند که در مورد این اظهارات توهین‌آمیز و گفته‌های خلاف واقع توضیح دهند و انگیزه‌های خود از این کار را بیان کنند.

ریما شاهد، مدیر اجرایی ائتلاف مسلمانان ایندیانا گفت: «بسیار عصبانی و در عین حال بسیار ناراحت هستم. دلم می‌خواهد بدانم که چه کسانی این کار را کرده‌اند»

وی افزود: «این حرکت بسیار بزدلانه است. اگر حرفی دارید، بایستید و حرف خود را مطرح کنید. من فکر می‌کردم که نفرت جایی در شهر ما ندارد اما این بیلبورد چیز دیگری می‌گوید»
شاهد گفت: «این ادبیات تنها اختلافات موجود را افزایش می‌دهد و سبب می‌شود همسایه، همسایه را مورد ظن و تردید قرار دهد همانطور که امروز من مورد سؤال قرار گرفته‌ام»
منبع: ایکنا