سازمان حج و زيارت با اعلام اولويت‌هاي جديد حج، مرحله دوم ثبت‌نام در كاروان‌هاي حج را براي وديعه گذاران از روز شنبه آغاز كرد. مرحله اول ثبت‌نام كاروان‌هاي حج ۹۶، از ۲۴ ارديبهشت ماه تا روز پنج‌شنبه گذشته ادامه داشت و مرحله دوم ثبت‌نام از روز شنبه ۳۰ ارديبهشت براي كساني كه […]

 

 

 

سازمان حج و زيارت با اعلام اولويت‌هاي جديد حج، مرحله دوم ثبت‌نام در كاروان‌هاي حج را براي وديعه گذاران از روز شنبه آغاز كرد.

مرحله اول ثبت‌نام كاروان‌هاي حج ۹۶، از ۲۴ ارديبهشت ماه تا روز پنج‌شنبه گذشته ادامه داشت و مرحله دوم ثبت‌نام از روز شنبه ۳۰ ارديبهشت براي كساني كه به هر دليلي تاكنون ثبت‌نام نكرده‌اند، آغاز مي‌شود.

در مرحله اول ثبت‌نام، حدود ۹۵ درصد واجدين شرايط ثبت نام در كاروان‌ها ثبت‌نام كردند.

چنانچه وديعه گذاري به هر دليلي در اين چند روز قادر به ثبت‌نام نبوده، مي‌تواند از روز شنبه با مراجعه به سامانه haj۹۶.haj.ir و يا مراجعه به دفاتر زيارتي محل ثبت‌نام كاروان‌ها، نسبت به ثبت‌نام در كاروان‌هاي حج اقدام كنند.

اولويت‌هاي اعزام و ثبت نام مرحله اول حجاج، شامل كساني بود كه تا پايان شهريور سال ۱۳۸۵ ثبت‌نام كرده بودند، اما از روز شنبه در صورت وجود ظرفيت خالي در كاروان‌هاي حج كساني هم كه تا پايان آبان ماه سال ۸۵ در بانك وديعه‌گذاري كرده‌اند، مي‌توانند براي نام‌نويسي در كاروان‌هاي حج امسال اقدام كنند كه در اين خصوص مديريت حج و زيارت استان‌ها اطلاع‌رساني خواهند كرد.
منبع: حج نیوز