مساجد و نمازخانه‌ها خط قرمز اهل‌سنت هستند. کسانی که مساجد و نمازخانه‌های اهل‌سنت را می‌بندند افراد افراطی هستند. مولانا سید ابراهیم فاضلی، از علمای سرشناس استان خراسان رضوی، در مراسمی که امروز (17 بهمن 96‌) در حوزه علمیه شورک مَلِکی مشهد برگزار شد، ضمن انتقاد از پلمب برخی نمازخانه‌های اهل‌سنت در مشهد، آن را اقدامی […]

مساجد و نمازخانه‌ها خط قرمز اهل‌سنت هستند. کسانی که مساجد و نمازخانه‌های اهل‌سنت را می‌بندند افراد افراطی هستند.

مولانا سید ابراهیم فاضلی، از علمای سرشناس استان خراسان رضوی، در مراسمی که امروز (17 بهمن 96‌) در حوزه علمیه شورک مَلِکی مشهد برگزار شد، ضمن انتقاد از پلمب برخی نمازخانه‌های اهل‌سنت در مشهد، آن را اقدامی از سوی «افراطیون» دانست.
مدیر حوزه علمیه «تعلیم‌القرآن والسنة» شورک ملکی که در مراسم تجلیل از حفاظ قرآن مجید و نفرات و تیم‌های برتر مکاتب قرآنی اهل‌سنت مشهد، سرخس، فریمان، احمدآباد رضویه و جلگه رخ سخنرانی می‌کرد، خاطرنشان ساخت: مساجد و نمازخانه‌ها خط قرمز اهل‌سنت هستند. کسانی که مساجد و نمازخانه‌های اهل‌سنت را می‌بندند افراد افراطی هستند.
مدیر حوزه علمیه احناف تایباد در ادامه افزود: مشکل امروز جهان اسلام مساجد و نمازخانه‌ها نیستند، بلکه مشکل جهان اسلام آمریکا و اسرائیل هستند که خواهان نابودی اسلام‌اند.
مولانا فاضلی در پایان با اشاره به فتوای مقام معظم رهبری مبنی بر حرمت توهین به مقدسات اهل‌سنت، بر لزوم توجه به این فتوا تاکید کرد.

منبع: سنی‌آنلاین به نقل از کانال تلگرامی «مجتمع دینی مولانا فاضلی»