انوار وب: سازمان مردم نهاد «باراکا سیتی» که در آفریقای مرکزی مستقر است با ابراز هشدار نسبت به وضعیت مردم در این منطقه شعار « همه ما آفریقایی هستیم » را سر داد. به نقل از «خبرگزاری فرانسه»، سازمان مردم نهاد «باراکا سیتی» که در آفریقای مرکزی مستقر است هشدار داد: مسلمانان آفریقای مرکزی در […]

انوار وب: سازمان مردم نهاد «باراکا سیتی» که در آفریقای مرکزی مستقر است با ابراز هشدار نسبت به وضعیت مردم در این منطقه شعار « همه ما آفریقایی هستیم » را سر داد.

به نقل از «خبرگزاری فرانسه»، سازمان مردم نهاد «باراکا سیتی» که در آفریقای مرکزی مستقر است هشدار داد: مسلمانان آفریقای مرکزی در حال حاضر در شرایطی بسیار دشوار زندگی می کنند و تنها به خاطر دینی که دارند هدف حمله افراطی های مسیحی واقع می شوند که آنها را از روی محل زندگی، اسم کوچک، پوشش و سنتهایشان شناسایی و قتل عام می کنند.
در میان این جنایت ها ،سوزاندن کودکان، هتک حرمت به زنان و شکنجه و کشتار مردان رایج است.
بسیاری از مسلمانان به کشورهایی چون چاد، کامرون، نیجریه پناه برده اند و تشدید نظامی نیروهای فرانسوی و بین المللی به آنها کمکی نکرده است.
در این گزارش آمده است که زمان آن رسیده تا سازمان های مردم نهاد فریاد مردم آفریقای مرکزی را به گوش جهانیان برسانند و رسانه ها ناامیدی و جهنمی را که به مسلمانان آفریقای مرکزی تحمیل شده است، منعکس کنند.
سازمان مردم نهاد باراکا سیتی ضمن انتشار ویدئویی به توصیف وضعیت فعلی مردم آفریقای مرکزی مبادرت ورزید.
منبع: شبستان